• تاریخ: بهمن ۳, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26051

تلاش شهرداری چابکسر گام برداشتن در راستای مطالبات شهروندان است

شهردار چابکسر گفت: تلاش مدیریت این شهرداری گام برداشتن در راستای مطالبات شهروندان است. ...

بهرام غنوی امروز در گفت و گو با رصدرودسر، با اشاره به شناسایی طرح های اولویت دار و متناسب با نیاز شهروندان اظهار کرد: از اولویت های شهرداری چابکسر تکمیل زیرساخت های این شهر در راستای شتاب بخشی به توسعه همه جانبه چابکسر است.

وی با اشاره به اجرای فاز چهارم پیاده راه ساحلی گردشگری از انتهای خیابان فرهنگ تا انتهای کوچه بن بست مدرس گفت: تیرهای برق پیاده راه ساحلی گردشگری مرکز شهر خریداری و فوندانسیون این تیرها نصب شده است.

شهردار چابکسر به اجرای فاز اول دیواره حفاظتی پل ارتباطی میانده به کندسراشاره و تصریح کرد: جدول گذاری، تعریض و زیرسازی خیابان شهید فهمیده ، جدول گذاری، تعریض ، احداث دیواره حفاظتی و ادامه احداث بلوار خیابان بسیج مستضعفین، اجرای فاز سوم عملیات احداث کانال و هدایت آب های سطحی منطقه گلسرخ و زیرسازی کوچه ها و خیابان های سطح شهر انجام شده است.

وی با اشاره به دیوارکشی جایگاه زباله شهر و ساخت سکوی ویژه تخلیه زباله در محل ساماندهی زباله افزود:احداث سرویس بهداشتی در شادی بازار،نمازخانه و جایگاه استقرار پلیس در منطقه ساحلی میدان آزادگان،ساماندهی بازار ماهی فروشان ، نصب سرعت کاه در نقاط مختلف شهر،اجرای نورپردازی و رنگ آمیزی شهری از اقدامات شهرداری چابکسر است.

غنوی با اشاره به اجرای فرش موزائیک در نقاط مختلف سطح شهر تصریح کرد: آسفالت و زیرسازی کوچه ها و خیابان های شهر از جمله حاشیه خیابان بسیج مستضعفین، کوچه طراوت۷ ، خیابان فرخی سیستانی، حاشیه خبابان ها و کوچه های سطح شهر، بازار ماهی فروشان،… از دیگر اقدامات عمرانی صورت گرفته شهرداری در ۹ ماه گذشته است.

شهردار چابکسر احداث ساختمان اداری این شهرداری را به عنوان پروژه های ماندگار شهر چابکسر برشمرد و گفت: این ساختمان در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۰۰ مترمربع در سه طبقه و با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان از منابع داخلی تامین و اجرا شده است.

وی گام برداشتن در مسیر خواسته ها و مطالبات شهروندان را ضروری خواند و افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر چابکسر از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های شهر و امکانات آن به نحو احسن استفاده خواهد کرد تا چابکسر به جایگاه اصلی آن برسد.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست