• تاریخ: بهمن ۳, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26058

بیان دستاوردهای نظام برای مردم در ایجاد امید بخشی جامعه ضروری است

سرپرست فرمانداری رودسر : بیان دستاوردهای نظام برای مردم در ایجاد امید بخشی جامعه ضروری است سرپرست فرمانداری رودسر دهه فجر را فرصت مناسبی برای بیان خدمات دولت دانست و گفت: بیان دستاوردهای نظام برای مردم در ایجاد امید ...

به گزارش رصدرودسر ، علی وارسته در نشست  ستاد بزرگداشت دهه فجر، بقا و قوام نظام جمهوری اسلامی ایران را متاثر از حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب دانست و اظهارکرد :به برکت وجود معمار کبیر انقلاب حضرت امام راحل و حضور ملت انقلاب اسلامی به بار نشست و برای همیشه بساط نظام شاهنشاهی فرو ریخت.

وی بر ضرورت برنامه‌ریزی های مناسب برای برگزاری ویژه برنامه های دهه فجر از سوی دستگاه ها و نهادهای شهرستان تاکید کرد و افزود :همه مدیران باید در این زمینه  حساسیت ویژه‌ای داشته باشند.

سرپرست فرمانداری رودسر دهه فجر را فرصت گرانبهایی برای بیان خدمات و دستاوردهای نظام برشمرد  و تصریح کرد :باید با برنامه ریزی های مناسب این خدمات را به مردم انتقال دهیم تا از این طریق روح نشاط آفرینی و امید بخشی از خدمات نظام در مردم افزایش یابد.

وی به برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و جشن های پیروزی انقلاب برای تعامل و ارتباط بین دانشجویان و دانش آموزان تاکید کرد و افزود:یکی از ظرفیت ها و پتانسیل های امور فرهنگی در کشور بقاع متبرکه بوده که می توانیم با برقراری ارتباط چهره به چهره و برگزاری جشن های انقلاب از این ظرفیت به درستی استفاده کنیم .

وارسته با اشاره بر اینکه برای ارتباط با نسل نو وجدید باید از زبان نو و جذابی استفاده کرد، گفت: زبان هنر زبان ماندگاری است و دستگاه های اجرایی و فرهنگی با ایده پردازی و خلاقیت در این امور می توانند ارتباط دوسویه جوانان با انقلاب و دستاوردهای آن را برقرار نمایند .

وی با اشاره به گسترش برنامه های روستایی افزود: در شهرها برنامه های خوبی طراحی و تدارک دیده می شود و غالبا از روستاها غافل می شویم اگر تجمیع برنامه ها را در چند قالب با محوریت جشن انقلاب و با تاکید بر ایجاد جذابیت برای تاثیرگذاری بر نسل جوان و ارتباط دوسویه با آنان را داشته باشیم می توانیم موفقیت را لمس کنیم.

سرپرست فرمانداری رودسر یکی از نیازهای ضروری جامعه را حضور مردم در بین مسئولین دانست و اظهار کرد : مسئولین سعه صدر خود را افزایش دهند و با حضور در بین مردم حرف هایشان را گوش کنند اینکه چند سوال و یا نقدی بشنویم مشکلی نیست چرا که در قبال مردم مسئول هستیم.

وی با بیان این مطلب که اگر بتوانیم در بین مردم حضور یابیم و پاسخ قانع کننده ای برای سوالات شان داشته باشیم نمره قبولی را می توان گرفت اما اگر چنین نشد اشتباهات خود را بپذیریم.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست