• تاریخ: دی ۹, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26014

تلاش دشمن سوء استفاده از تنگی معیشت مردم در راه اندازی فتنه ای دیگر است/ فتنه ۸۸ با پشتیبانی آمریکا، انگلیس و آل سعود بود

قدیری ابیانه با اشاره به اینکه تلاش دشمن سوء استفاده از مشکلات اقتصادی و اجتماعی موجود در کشور برای راه اندازی فتنه ای دیگر است ،گفت: اعتراضات و اغتشاشات اقشار مختلف مردم روش منطقی برای حل مسایل نیست و فقط دشمن را خوشحال ...

به گزارش رصدرودسر، محمدحسن قدیری ابیانه امشب در مسجد امام حسن مجتبی(ع) با گرامیداشت حماسه بزرگ ۹ دی اظهار کرد: خسارات وارده شده به کشور در فتنه ۸۸ خیلی بیشتر از جنگ ۸ ساله بود.

وی وحدت و ایمان ملت حول ولایت را قدرت ایران خواند و افزود: همه پیروزی های بدست آمده در نظام جمهوری اسلامی حاصل مشارکت و حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب با پیروی از ولایت بود.

مدیر انجمن نخبگان جهان اسلام با اشاره به اینکه دشمن با برنامه ریزی و اختصاص سرمایه های زیاد توانسته فتنه و انقلاب های رنگی در کشور به راه اندازد، تصریح کرد: اگر اتحاد و ایمان مردم ولایت مدار ایران خدشه دار شود زمینه پیروزی دشمن فراهم می شود.

سفیر سابق ایران در مکزیک و استرالیا با اشاره به اینکه دشمن در فتنه ۸۸ امیدوار بود که عناصری را از داخل ایران که مورد اطمینان و اعتماد مردم و از صنوف انقلاب بودند را جذب کنند، افزود: فتنه ۸۸ با پشتیبانی آمریکا، انگلیس و آل سعود رقم خورد و هدف آنها برهم زدن نظام و خدشه وارد کردن به اسلام بود.

وی تقلب در شمارش آراء انتخاباتی را بهانه برای فتنه گران خواند و گفت: سران فتنه در دوره های قبل خودشان انتخابات برگزار کرده بودند و می دانستند که ۱۱ میلیون تفاوت رای ممکن نیست و صحت رای را زمانی قبول داشتند که انتخابات به نفع آنها تمام می شد.

قدیری ابیانه با اشاره به اینکه فتنه پایان یافت اما تکرار شدنی است، تصریح کرد: دشمن دست از دشمنی خود با کشورمان برنمی دارد و تلاش می کند تا با ایجاد تفرقه و اختلاف فتنه ای دیگر ایجاد کند.

وی با اشاره به فتنه فرهنگی سال ۷۸ در دانشگاه و فتنه سیاسی سال ۸۸ در کشور افزود: ملتی که وحدت پایه استحکام و اقتدارش است تفرقه بسیار برای آن خطرناک است و امروز دشمن تلاش می کند تا فتنه دیگری از بعد اجتماعی در کشور راه  اندازی کند تا با فتنه این قدرت را به ضعف تبدیل کند.

سفیر سابق ایران در مکزیک و استرالیا برنامه ریزی دشمن بر روی مسایل و مشکلات اقتصادی و اجتماعی جامعه اشاره کرد و گفت:دشمن تلاش می کند تا نارضایتی مردم از وضعیت موجود در خصوص تورم و گرانی ، بیکاری و وضعیت معیشتی،… را به سمت تظاهرات و اغتشاش و ایجاد ناامنی در کشور سوق دهد و تلاش می کند تا بعضاً خانواده های شهدا و روحانیون را در راه اندازی فتنه ای جدید علیه نظام همراه کند.

وی  ادامه داد: اگر دشمن بتواند مشکلات و معضلات اقتصادی را بهانه قرار دهد و اقشار مختلف جامعه را به میدان بکشد تحریم ها تشدید و خطر سایه جنگ بر کشور بیشتر می شود و اگر این اتفاق بیفتد نیروهای مسلح مان مقتدرانه مقابل دشمن می ایستند والبته اعتراض و اغتشاش روش منطقی برای حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی کنونی کشور نیست و دشمن را خوشحال و آتش فتنه را شعله ورتر می کند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست