• تاریخ: دی ۸, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26010

قتنه ۸۸ با حمایت های استکبار جهانی توسط عوامل داخلی رقم خورد / تورم وگران فروشی و حقوق های نجومی خیانت به نظام است

امام جمعه کلاچای با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ از ظرف بیگانگان و عناصر خودفروخته داخلی و با حمایت های استکبار جهانی رقم خورد، گفت: اتحاد، همدلی و وحدت کلمه مردم ایران فتنه فتنه گران را بر باد داد و توطئه های دشمن را خنثی کرد ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام محمدحسن لطیفی در خطبه های این هفته با تسلیت سالروز وفات کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) اظهار کرد: زندگی این بانوی بزرگوار سراسر درس عبرت و معرفت است.

وی به الگو گیری از زندگی این بانوی بزرگوار را مورد تاکید قرار داد و افزود: در روایات آمده که بهشت ۸ در دارد که ۳ در آن به سوی قم باز می شود و این بیانگر شخصیت بزرگ بانوی اسلام است.

امام جمعه کلاچای با گرامیداشت حماسه بزرگ ۹ دی و میثاق امت مسلمان با ولایت گفت: ۹ دی حاصل بصیرت بالا ، ولایتمداری و دشمن شناسی ملت ایران بود که مردم بیدار ، با عنایت الهی و رهبری حکیم و هوشیار درسی فراموش نشدنی به فتنه جویان و توطئه گران دادند.

وی با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ از ظرف بیگانگان و عناصر خودفروخته داخلی و با حمایت های استکبار جهانی رقم خورد، تصریح کرد: اتحاد، همدلی و وحدت کلمه مردم ایران فتنه فتنه گران را بر باد داد و توطئه های دشمن را خنثی کرد.

لطیفی با اشاره به پیام تاریخی امام (ره) به گورباچف در خصوص حل بحران مادیات و معنویات افزود: رهبر انقلاب به همه امور ومسائل داخلی و خارجی اشرافیت داشتند و گفت حل نکردن این بحران موجب فروپاشی آن و پیوستن به زباله دان تاریخ خواهد شد و چنین شد.

وی با اشاره به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم و اعتراض ها و تجمعات آنان گفت: اگر کسی در نظام باشد و با در اختیار داشتن امکانات کشور نظام را به چالش می کشد مسئول است و حق نداریم هم سو با معاندان و دشمنان نظام شویم باید دلسوزانه مسایل و مشکلات را دنبال و آنها را در چارچوب قانون حل کنیم.

امام جمعه کلاچای افزود: گرانی و تورم ، مشکلات اقتصادی، بیکاری ، حقوق های نجومی،… خیانت است نباید وجود داشته باشد بنابراین مردم ناراحت می شوند و اعتراض می کنند.

وی نظارت ضعیف دستگاه های نظارتی را عامل اعتراض های مردم خواند و گفت: اگر چارت های نظارتی در جامعه حاکم باشد مشکلات مردم کم خواهد شد .

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست