• تاریخ: دی ۸, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 26007

حماسه ۹ دی توطئه های دشمنان برای براندازی نظام را خنثی کرد

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه عده ای در فتنه ۸۸ می خواستند به اصل نظام و ولایت خدشه وارد کنند، گفت: حماسه ۹ دی توطئه های دشمنان را برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی خنثی کرد. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی درخطبه های نماز جمعه این شهر با تسلیت رحلت جانسوز بانوی مکرمه حضرت معصومه(س) اظهار کرد: ترسیدن از مقام ربوبی و پیروی نکردن از هوای نفسانی انسان را از غرق شدن نجات می دهد.

وی زن و مرد را رکن اساسی نظام خانواده خواند و افزود: این جامعه کوچک باید طوری پایه گذاری شود که جامعه بزرگ دچار چالش و نقص نگردد.

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه برای حاکم کردن دین در جامعه شاه ظالم را از کشور بیرون کردیم، تصریح کرد: انقلاب نکردیم که شکم ما سیر شود بلکه انقلاب کردیم که امور دینی در زندگی ما حاکم گردد.

وی به پیام رهبر معظم در اجلاس نماز و زکات اشاره کرد و افزود: زکات و نماز دارای اهمیت است و باید تلاش کنیم تا نماز اول وقت در مدارس و دانشگاه هایمان برگزار شود و مساجد باید اذان صبح را پخش کنند و عده ای که پخش نمی کنند خدا از ما شکایت می کند.

روحانی با گرامیداشت حماسه ۹ دی گفت: مردم در فتنه ۸۸ دیدند که اصل نظام ، اصل دین ، اصل خون شهدا و اصل ولایت در معرض تیر قرار گرفته است.

وی مردم را به بصیرت فرا خواند و افزود: مردم در حماسه ۹ دی خودجوش به میدان آمده و پشتیبانی خود را از ولایت اعلام و ثابت کردند که با بصیرت به نظام و انقلاب ایمان دارند و مطیع امر ولایت فقیه هستند.

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه حماسه ۹ دی تیر خلاصی بر پیکر دشمن است ، تصریح کرد: مردم در ۹ دی با مشت زدن به دهان منافقین ریشه نفاق را خشکاندند و به دشمن فهماندند آن دورانی که (زمان شاه ) قرآن ها را در مساجد آتش می زدند گذشت.

وی با اشاره به اینکه عده ای در فتنه ۸۸ می خواستند به اصل نظام و ولایت خدشه وارد کنند، افزود:  تجمع مردم در اعتراض به مشکلات اقتصادی و معیشتی فتنه دیگری است و مسئولان باید عجله کنند و گرانی ها را کاهش دهند و داد مردم برسند.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست