• تاریخ: دی ۴, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25991

حماسه ۹ دی توطئه های دشمنان برای براندازی نظام را خنثی کرد

فرمانده سپاه ناحیه رودسر فتنه ۸۸ را کودتای مخملی برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی خواند و گفت: حماسه ۹ دی توطئه های دشمنان برای براندازی نظام را خنثی کرد. ...

به گزارش رصدرودسر، ناصر پورکریمی در نشست با بسیج رسانه این شهرستان با اشاره به قرار گرفتن در آستانه حماسه ۹ دی اظهار کرد: فتنه ۸۸ که ۸ ماه طول کشید دفاع مقدسی دیگر برای مقابله با فتنه گران با پشتیبانی استکبار بود.

وی دفاع مقدس و فتنه ۸۸ را دو موقعیت سخت برای ملت ایران خواند و افزود: دشمن به ویژه استکبار برای خاموش کردن چراغ انقلاب که تشکیل شده از حکومت اسلام ناب محمدی است تلاش های زیادی کرده و به لطف خدا و هدایت های روشنگرانه رهبر معظم تاکنون موفق نشده تا اسلام آمریکایی را جایگزین اسلام ناب کند.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر با اشاره به دوران ۸ سال دفاع مقدس و ایستادگی در برابر قدرت های دنیا تصریح کرد: رشادت های رزمندگان در این دوران با حماسه آفرینی و سلحشوری افتخار و عزت برای نظام جمهوری اسلامی به ارمغان آورد.

وی فتنه ۸۸ را کودتای مخملی برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی خواند و افزود: این فتنه از طرف بیگانگان و عناصر خودفروخته داخلی و با حمایت ها و پشتیبانی استکبار جهانی رقم خورد.

پورکریمی با اشاره به بهانه قرار دادن انتخابات و انتشار بیانیه های مختلف سران فتنه جهت اغفال افکار عمومی گفت: در فتنه ۸۸ ملت قهرمان ایران با چشمان خود دیدند که فتنه گران به مساجد و خیمه های روز عاشورا حمله کرده و به رقص و پایکوبی پرداختند و ملت با دیدن عقبه یزیدیان زمان چشمانشان باز شد و سیل خروشان مردم در راهپیمایی علیه فتنه گران حماسه ۹ دی رخ داد.

وی حماسه ۸ و ۹ دی ماه را نمایشی دیگر از وحدت ملت ایران خواند و افزو د: مردم گیلان یک روز جلوتر از سایر ملت به میدان آمدند و پشتیبانی خود را از ولایت فقیه اعلام و نقش مهمی را در خلق حماسه ۹ دی ایفا کردند.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر با اشاره به اینکه دشمن به خواب نمی رود و دشمنی هایش را با نظام مقدس جمهوری اسلامی ادامه می دهد، تصریح کرد: با هدایت گری های رهبر معظم ، با بصیر و آگاه توطئه های دشمن یکی پس از دیگری خنثی می شود و کشتی انقلاب در مقابل توطئه های دشمنان به سرانجام می رساند.

وی از برگزاری بیش از ۲۰ برنامه فرهنگی به مناسبت ۹ دی در رودسر خبر داد و افزود: برگزاری نشست های بصیرتی مختلف ، یادواره های شهدا، فراخوان مقاله نویسی،سخنرانی ،بزرگداشت حماسه ۹ دی در مسجد امام خمینی(ره) شهرک انصاری، … از برنامه های مه این شهرستان به مناسبت حماسه ۹ دی است.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست