• تاریخ: دی ۱, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25974

حماسه ۹ دی نمایش وحدت اسلامی مردم در مقابله با فتنه بود

امام جمعه موقت رودسر با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شده بود، گفت: ۹ دی نمایش دیگری از وحدت اسلامی مردم ایران در مقابله با فتنه هاست. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام قاسم علی پور در خطبه های امروز این شهر با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: تقوای الهی وسیله ای است برای دستگیری بشر در فردای قیامت و روزی که از همه ما حساب می کشند در آنجا تقوا به دادمان می رسد.

وی با اشاره به روز ایمنی در مقابله با بلایای طبیعی تصریح کرد: زلزله امری اجتناب ناپذیر بوده و نمی توان جلوی حوادث طبیعی را گرفت اما آمادگی برای مقابله با سوانح طبیعی و غیرطبیعی لازم است.

امام جمعه موقت رودسر به تب و تاب افتادن مردم در زلزله های اخیر اشاره کرد و گفت: آموزش و آگاهی دادن به مردم در کنار تقویت روح معنویت در جامعه و یادآوری زلزله روز قیامت نقش مهمی در کاهش اثرات بلایای طبیعی دارد.

وی با اشاره به فتنه ۸۸ که برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شده بود، تصریح کرد: مردم همیشه در صحنه و با بصیرت گیلان در روز ۸ دی و یک روز زودتر از سایر مردم ایران به میدان آمده و جلودار حریم ولایت بودند.

علی پور افزود: حماسه ۹ دی نمایش دیگری از وحدت اسلامی مردم ایران در مقابله با فتنه هاست.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست