• تاریخ: آذر ۱۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25890

در مقابل توطئه های جدید استکبار نباید خاموش بود

امام جمعه رودسر ضمن محکوم کردن اقدامات و اظهارات رئیس جمهور آمریکا گفت: در مقابل توطئه های جدید استکبار نباید خاموش بود و باید مقابل نظام سلطه ایستادگی کنیم. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این شهر با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: تقوا موجب می شود تا انسان ها به سعادت برسند.

وی با تسلیت به جهان اسلام در خصوص اظهارات و اقدامات اخیر رئیس جمهور آمریکا افزود: تصمیم ابلهانه و احمقانه ترامپ در تعیین قدس شریف به عنوان پایتخت اسرائیل خلاف همه قطعنامه های سازمان ملل است و قلب همه مسلمانان جهان را جریحه دار کرده است.

امام حمعه رودسر تصمیم ترامپ را نوعی اعلان جنگ با مسلمانان خواند و تصریح کرد: جهان اسلام نباید در مقابل توطئه های جدید استکبار خاموش بنشیند و همانطور که وحدت و مقاومت رزمندگان اسلام و نیروهای مقاومت موجب نابودی داعش شد باید برای نابودی رژیم صهیونیستی تلاش کنیم .

وی ضمن محکوم کردن اظهارات و اقدامات رئیس جمهور آمریکا گفت: امروز روز مقابله با نظام سلطه بوده که پرچم دارش آمریکای جهانخوار است.

روحانی خواستار ایستادگی و اتحاد بین همه مسلمانان در برابر این اقدام خطرناک استکبار شد و افزود:علی رغم همه توطئه های دشمن ما شاهد آزاد سازی فلسطین و سرزمین های اشغالی خواهیم بود.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست