• تاریخ: آذر ۱۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25898

امت اسلام برای حمایت از مردم فلسطین بایستد

امام جمعه کلاچای همبستگی و مقاومت جهان اسلام را مهم ترین راه نابودی استکبار و صهیونیست خواند و گفت: امت اسلام برای حمایت از مردم فلسطین باید به پا خاسته و سکوت خود را بشکنند. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن لطیفی درخطبه های نمازجمعه امروز کلاچای با اشاره به اظهارات و اقدامات  اخیر رئیس جمهور آمریکا در خصوص انتقال پایتخت اسرائیل از  تل آویو به قدس اظهار کرد:امت اسلام برای حمایت از مردم فلسطین باید به پاخاسته و در مقابل این تجاوز آشکار به مقدسات اسلام سکوت خود را بشکنند.

وی همبستگی و مقاومت جهان اسلام را مهمترین راه نابودی استکبار و صهیونیست دانست و افزود:آتش این توطئه دامن آ‌مریکا و رژیم صهیونیستی را می گیرد و نابودی اسرائیل غاصب زودتر از پیش بینی ها اتفاق خواهد افتاد.

امام جمعه کلاچای عامل اصلی انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی را دولت های مزدور منطقه خواند و تصریح کرد: ترامپ با این اقدام با تمام مسلمان ها اعلام جنگ کرده  و مسلمانان در مسأله قدس اجازه خودنمایی به اسرائیل را نخواهند داد و طرح مسأله پایتختی بیت‌المقدس برای اسرائیل غاصب، احمقانه است.

وی افزود : حفظ هم زمان برجام و تداوم تحریم‌های ظالمانه توطئه جدید آمریکا و کشورهای اروپایی علیه ملت ایران است.

لطیفی گفت: اقدام ترامپ جسارت و توهین آشکار به مسلمانان است و امروز امت اسلامی باید در برابر این اقدام ضد دینی رییس جمهور آمریکا به پاخیزند.

وی با اشاره به اینکه خوی استکباری و ضداسلامی ایالات متحده آمریکا نسبت به گذشته هیچ تغییری نکرده است، افزود: راه حفظ مقدسات و قدس شریف، جهاد و مقاومت است.

امام جمعه کلاچای تصریح کرد: رییس جمهورآمریکا خط و مسیر خود را از اتاق فکر صهیونیست ها می گیرد و لذا مسلمانان باید در برابر تصمیم انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس بایستند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست