• تاریخ: آذر ۱۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25892

اتحاد و مقاومت تنها راه نابودی استکبار و صهیونیست است

امام جمعه چابکسر با اشاره به اظهارات و اقدامات اخیر رئیس جمهور آمریکا و اعلام قدس اشغالی به عنوان پایتخت اسرائیل گفت: تنها راه نابودی شجره خبیثه استکبار و صهیونیسم اتحاد و مقاومت جامعه اسلامی است. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام قاسم ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه این شهر با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد:تقوا موجب رسیدن انسان به مقام شامخ فرقان می شود.

وی افزود: فرقان جایگاهی است که انسان می تواند حق را از باطل تشخیص داده و مسیر درست را پیدا کند.

امام جمعه چابکسر با گرامیداشت دو هفته وحدت بین شیعه و سنی و وحدت بین حوزه و دانشگاه تصریح کرد: وحدت در جامعه اسلامی فرصتی است که با ایجاد هراس و وحشت در دل دشمنان جلوی نفوذ آنها را می گیرد و اجازه ایجاد تفرقه بین مسلمانان را نمی دهد.

وی با اشاره به اقدامات و اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا تصریح کرد:تعیین قدس اشتغالی به عنوان پایتخت اسرائیل و انتقال سفارت خود از تل آویو به آنجا توهین به مقدسات اسلامی است.

ابراهیمی افزود: اگر امروز آمریکا  به خود اجازه چنین جسارتی را می دهد برای این است که کشورهای خائن عربی مانند عربستان سعودی زمینه ها را برایش فراهم کرده اند.

وی اتحاد و مقاومت  جامعه اسلامی را تنها راه نابودی استکبار و صهیونیسم خواند و تصریح کرد: اگر رزمندگان  اسلام توانستند داعش جناینکار را نابود کنند و ما امروز شاهد این پیروزی باشیم حاصل همین اتحاد و مقاومت بود.

انتهای پیام/

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست