• تاریخ: آذر ۱۲, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25865

تامین زیرساخت های ورزش املش نیازمند اهتمام ویژه است

فرماندار املش به جایگاه ورزش در جامعه به عنوان ابزاری در کاهش آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: برای توسعه و تامین زیرساخت های ورزش شهرستان املش باید اهتمام ویژه ای شود. ...

به گزارش رصدرودسر، یونس محمودی روز شنبه در مراسم افتتاح سالن پینگ پنگ این شهرستان اظهار کرد: به برکت دولت تدبیر و امید کارگروه ساماندهی ورزش و جوانان املش از فعال ترین کارگروه های این شهرستان است .

وی کارگروه ورزش املش را طبق آمارهای اداره کل ورزش و جوانان گیلان مقام سومی استان خواند و افزود: املش هم در حوزه فرهنگی و هم در حوزه ورزشی یکی از معدود شهرستان هایی است که توانست با تعلیم و پرورش نخبگانی در حوزه های ورزشی در قهرمانی ملی و استانی خوب بدرخشد.

فرماندار املش ورزش این شهرستان را تاثیرگذار و تاثیرپذیر در ورزش کشور برشمرد و تصریح کرد: در کمیته برنامه ریزی شهرستان املش ۴۷۰ میلیون تومان از فصول مختلف فرهنگی به ۱۲ پروژه کمیته شهرستان اختصاص یافت .

وی افزود: برای تجهیز و تعمیر اداره ورزش املش و سایر اماکن تابعه شهرستان ۷۰ میلیون تومان اختصاص یافت تا بتواند بخشی از موانع ورزشی جوانان این شهرستان برطرف شود.

محمودی توجه به زمین ورزشی خرشتم ، رانکوه و حاجی آباد را مورد تاکید قرار داد و گفت: راه اندازی فوتبال و والیبال ساحلی از نیازهای ورزشی شهرستان املش است.

وی ار فعالیت ۲۲ هیات ورزشی در املش خبر داد و افزود: امیدواریم با کمک مسئولان استانی و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بتوانیم مشکلات هیات های ورزشی شهرستان را حل کنیم .

فرماندار املش بیان داشت: احداث سالن های ورزشی مسقف در روستاهای سیویر، گرمابسرا ، هلوسرا و سایر روستاهای املش در دستور کار جدی شهرستان است و ما آمادگی کمک به ورزش شهرستان جهت تامین و غنی سازی اوقات فراغت جوانان هستیم.

وی با اشاره به وجود یک هزار و ۷۰۰ مترمربع زمین دارای شناسه ورزشی سنددار تحت تملک در روستای هردوآب تصریح کرد: برای  ایجاد سالن ورزشی چندمنظوره مسقف در این زمین که بتوان مسابقات مختلف را در آن برگزار کرد ضروری است.

محمودی به جایگاه ورزش در جامعه به عنوان ابزاری در کاهش آسیب های اجتماعی اشاره کرد و افزود: برای توسعه و تامین زیرساخت های ورزش شهرستان املش باید اهتمام ویژه ای شود.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست