• تاریخ: آذر ۱۱, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25854

رسانه ها با بیان عملکرد دولت به مردم از قضاوت غیرمنصفانه پرهیز کنند

فرماندار رودسر خطاب به رسانه‌ها برای تبیین عملکرد و خدمات دولت برای مردم گفت: خبرنگاران با درج اخبار صحیح رسالت رسانه‌ای خود را اجرایی کنند و این‌قدر غیرمنصفانه قضاوت نکنند و رسانه‌های منصف پاسخ خدمات داده شده را به رسان ...

به گزارش رصدرودسر، امیر جانبازی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان اظهار کرد: بیش از ۳۰ میلیارد تومان برای ۴۱ دستگاه از محل اعتبارات تملک دارایی‌ها، ماده ۱۸۰، ۳ درصد نفت و گاز و اعتبارات متوازن تصویب شده است.

وی افزود: اعتبارات استانی رودسر نسبت به سال گذشته ۵۴ درصد رشد داشته است.

فرماندار رودسر متوسط تخصیص اعتبارات در سطح استان را حدود ۳۹ درصد اعلام کرد و افزود: مدیران دستگاه‌های رودسر تلاش کنند در ابتدا ۱۰۰ درصد اعتبارات و در غیر این صورت بالای متوسط استانی را جذب کنند.

وی با تأکید این مطلب که بایستی همه اعتبارات رودسر جذب و مدیران دستگاه‌ها برای اعتبارات ملی باید تلاش کنند، افزود: جذب اعتبارات استانی و ملی می‌تواند در جهش و توسعه شهرستان مؤثر باشد.

جانبازی با اشاره به بارش‌های تند در مهرماه امسال بیان کرد: ما بحران‌ها و حوادثی در سطح شهرستان داشتیم و خواهیم داشت و نمی‌توان از بسیاری بحران‌ها جلوگیری کرد.

فرماندار رودسر گفت: قرار بر این است که سیاست‌گذاری به‌گونه‌ای باشد تا با برنامه‌ریزی جلو برویم و حدود ۲٫۵ میلیارد تومان از محل ستاد مدیریت بحران برای مرمت و پیشگیری به شهرستان اختصاص یافت و تسهیلات استانی تاکنون برای آسیب دیدگان هیچ شهرستانی اختصاص نیافته و مطمئناً با اختصاص آن شهرستان ما هم دیده خواهد شد.

وی خطاب به رسانه‌ها برای تبیین عملکرد و خدمات دولت برای مردم تصریح کرد: خبرنگاران با درج اخبار صحیح رسالت رسانه‌ای خود را اجرایی کنند و این‌قدر غیرمنصفانه قضاوت نکنند و رسانه‌های منصف پاسخ خدمات داده شده را به رسانه‌های مغرض بدهند.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست