• تاریخ: آذر ۶, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25822

بقاع متبرکه ظرفیت ارزشمندی برای رونق گردشگری مذهبی است / تقویت بصیرت دینی برای مقابله به هجمه های دشمن ضروری است

فرماندار رودسر بقاع متبرکه را ظرفیت ارزشمندی برای رونق گردشگری خواند و گفت: رودسر به لحاظ موقعیت فرهنگی ، اجتماعی و مذهبی دارای ظرفیت خوبی در حوزه گردشگری به ویژه گردشگری مذهبی است. ...

امیر جانبازی امروز در گفت وگو با خبرنگار رصدرودسر از بازسازی و توسعه بقعه متبرکه آقا سیدمحمد صیدر محله خبر داد و اظهار کرد: عمران،بازسازی و توسعه بقاع متبرکه برای معرفی داشته های مذهبی و معنوی رودسر ضروری است.

وی به برنامه ریزی صحیح و منطقی برای اجرایی کردن  این مقوله تاکید کرد و افزود: تقویت بصیرت دینی برای مقابله با هجمه های شوم فرهنگی دشمن لازم است.

فرماندار رودسر تصریح کرد: دشمن تهاجم خود را از جبهه فرهنگی برای تضعیف باورهای مردم به ویژه نسل جوان شروع کرده و در حال گسترش است و باید با همدلی و همکاری مردم و مسئولان با تمام امکانات در مقابل نقشه شوم دشمن بایستیم.

وی با اشاره به بازسازی و توسعه بقعه متبرکه آقا سیدمحمد صیدر محله گفت: ستادی در این رابطه تشکیل و برای توسعه این حرم مطهربرنامه ریزی لازم صورت می گیرد تا با کمک خیرین ، اداره اوقاف و امور خیریه و حمایت های فرمانداری این کار فرهنگی و معنوی به بهترین شکل ممکن انجام شود.

جانبازی بقاع متبرکه را ظرفیت ارزشمندی برای رونق گردشگری خواند و افزود: رودسر به لحاظ موقعیت فرهنگی ، اجتماعی و مذهبی دارای ظرفیت خوبی در حوزه گردشگری به ویژه گردشگری مذهبی است.

وی تصریح کرد: رودسر دارای ظرفیت زیادی در حوزه گردشگری مذهبی بوده و علاوه بر دارا بودن جاذبه های طبیعی ، تاریخی و فرهنگی دارای ظرفیت ارزشمند اماکن مذهبی و بفاع متبرکه است.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست