• تاریخ: آذر ۴, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25818

شهدا با خون پاک خود شجره طیبه انقلاب اسلامی را آبیاری کردند / با پشتیبانی از ولایت تا آخرین قطره خون خود مقابل دشمن می ایستیم

فرمانده تیپ مخصوص میرزا کوچک خان لنگرود با اشاره به اینکه شهدا با خون پاک خود شجره طیبه انقلاب اسلامی را آبیاری کردند ، گفت: با پشتیبانی از ولایت فقیه تا آخرین قطره خون خود در مقابل دشمن می ایستیم. ...

به گزارش رصدرودسر، سردار حسین مصطفی پور در مراسم سومین روز شهادت علیرضا نظری شهید مدافع حرم زینبی در مسجد ملا امیرای رودسر اظهار کرد: برای داشتن دین، وحدت و جامعه صالح باید راهی را که امام (ره) و بعد مقام معظم رهبری برای ما ترسیم کرده باید طی کنیم.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون خطرات زیادی نظام مقدس جمهوری اسلامی را تهدید کرده است، افزود: با نظارت دقیق اوضاع اجتماعی، سیاسی و اقتصادی منطقه توانستند کشتی نظام جمهوری اسلامی را به‌درستی هدایت کنند که امیدواریم با کمک شهدا و مردم این پرچم افراشته شده را به صاحب اصلی آن امام زمان (عج) برسانیم.

فرمانده تیپ مخصوص میرزا کوچک خان لنگرود با اشاره به اینکه مردم دوراندیش هیچ‌گاه بدون هدف و برنامه مشخص در مسیری گام برنمی‌دارند، تصریح کرد: یقیناً شهید والامقام علیرضا نظری به این اعتقاد رسیده بود و در راهی گام نهاد که امام (ره) و مقام معظم رهبری ترسیم کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه برای فراهم کردن امنیت این نظام و شجره طیبه مسئولیت سنگینی بر دوش سپاه پاسداران گذاشته‌شده است، افزود: برای صیانت و حراست از دستاوردهای نظام از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون بر عهده کسانی گذاشته شد که از مکتب امامشان ولی‌فقیه درس گرفتند و با آن عهد و پیمان بستند و بر عهد خود ماندند و عزیزترین چیز خود که جانشان بود نثار کردند.

مصطفی پور با اشاره به جنایات داعش با حمایت‌های آمریکا و صهیونیست و آل سعود در منطقه تصریح کرد: استکبار و عمال جنایتکارش معتقد هستند اگر می‌خواهند دوباره در منطقه کدخدایی و حاکمیت داشته باشند و به جنایات خود ادامه دهند باید از جایی شروع کنند که ابتدا از آنجا سیلی خوردند و داعش را برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی به‌عنوان روشنگر کننده افکار جهانی شکل گرفت که به یاری خدا و ایستادگی رزمندگان اسلام به هلاکت رسیدند.

وی با اشاره به راه شهدایی که هزاران کیلومتر از مرزها برای دفاع از ارزش‌های اسلامی و امنیت نظام رفتند و به شهادت رسیدند، گفت: افرادِ راه درون‌گرا معتقدند که برای سعادت جامعه باید با تکیه‌بر داشته‌های خود در مقابل ظالم ایستاد و افراد برونگرا معتقدند که باید به مسیر برونگرا تکیه کرد و نگاهشان به کشورهای سرمایه‌داری و خارجی است و یقیناً مسیر برونگرا عدالت تحقق نخواهد یافت.

وی افزود: به جامعه متکی بر حاکمیت بر اساس ولایت‌فقیه و رهبری مبتنی بر عدالت افتخار می‌کنیم و در مقابل گردنکشان تا آخرین قطره خونمان خواهیم ایستاد.

به گزارش رصدرودسر، سردار شهید علیرضا نظری متولد سال ۱۳۳۹ رودسر چند روز گذشته در عملیات آزادسازی شهر ابو کمال مابین مرز سوریه و عراق به مقام رفیع شهادت نائل‌آمده‌اند.

گیلان تاکنون ۲۲ شهید مدافع حرم برای حفاظت از حریم اهل بیت (ع) تقدیم کرده است.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست