• تاریخ: آبان ۱۲, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25644

ملت ایران در روز ۱۳آبان پاسخ محکمی به بدخواهان نظام خواهند داد

بخشدار کلاچای گفت: ملت ایران در روز ۱۳ آبان پاسخ محکمی به بدخواهان نظام خواهند داد. ...

هادی کوچکی در گفت و گو با رصدرودسر با اشاره به ۱۳ آبان اظهار کرد: بزرگداشت ۱۳آبان یادآور سه رخداد بزرگ روز دانش آموز, تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز مبارزه با استکبار جهانی آن را نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملی ایران علیه استکبار جهانی عنوان کرد.

وی گفت: طبعا ملت ایران در این روز به یاد ماندنی با حضور در صحنه بار دیگر عمق وفاداری خود را نسبت به انقلاب و نظام و مقابله با دشمنان و بدخواهان نظام نشان خواهند داد.

بخشدار کلاچای حساسیت راهپیمایی امسال ۱۳آبان را به نسبت سال های قبل متفاوت خواند و اظهار کرد: به لحاظ سیاست خصمانه دولت آمریکا علیه ملت ایران بی تردید مردم, با حضور پرشور و پر رنگ در صحنه پاسخ محکمی به یاوه گویی های سردمداران آمریکا خواهند داد.

کوچکی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه روز ۱۳آبان تنها متعلق به دانش آموزان و دانشجویان نیست و به همه آحاد جامعه تعلق دارد, ضرورت حضور همه جانبه و منسجم و پر رنگ  در راهپیمایی ۱۳آبان را خواستار شد.

وی یادآور شد: راهپیمایی ۱۳آبان در شهر کلاچای ساعت ۱۰صبح روز شنبه از میدان شهید مطهری _ شهرداری به سمت شهدای گمنام و در واجارگاه از جلوی حوزه بسیج تا مسجد جامع برگزار می شود.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست