• تاریخ: مهر ۲۶, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25559

مدیر عامل سابق برای کار نکرده، یک‌میلیارد و ۷۲۷ میلیون ریال حقوق گرفت!! + اسناد

این فرد که گفته می شود با یک مدیر ارشد در صندوق بازنشستگی کشوری نسبت فامیلی دارد و به همین دلیل هم دشواری های زیادی در راه برکناری او پیش روی مسئولان هلدینگ اقتصادی آتیه صبا وجود داشته است؛ اگرچه آبان ماه گذشته مسئولیت م ...

در ادامه افشای برخی ناهنجاری های اقتصادی توسط سایت خبری و تحلیلی «تابناک» اخیرا با نمونه ای از صدور فیش حقوقی نیمه نجومی برای افرادی مواجه شده ایم که فرد دریافت کننده آن سابقا مسئولیتی داشته، اما به دلیل نسبت فامیلی که با برخی مسئولان در صندوق بازنشستگی کشوری دارد، با گذشت تقریبا یکسال از پایان مسئولیت، همچنان حقوق معادل ۱۵۰ میلیون ریالی او پابرجا و ادامه دار است.

به گزارش رصدرودسر به نقل از «تابناک»، آبان ماه سال گذشته به دلیل عدم توانایی مدیر عامل یکی از شرکت های اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری که زیر نظر هلدینگ اقتصادی آتیه صبا فعالیت می کند؛ وی از این مسئولیت کنار گذاشته می شود و فرد دیگری جایگزین او می گردد، اما با گذشت تقریبا یکسال از پایان مسئولیت مدیر عامل سابق، همچنان حقوق او برقرار است.

این فرد که گفته می شود با یک مدیر ارشد در صندوق بازنشستگی کشوری نسبت فامیلی دارد و به همین دلیل هم دشواری های زیادی در راه برکناری او پیش روی مسئولان هلدینگ اقتصادی آتیه صبا وجود داشته است؛ اگرچه آبان ماه گذشته مسئولیت مدیر عاملی اش پایان یافته، اما همچنان حقوقی معادل ۱۵۷ میلیون ریال به صورت ماهانه دریافت می کند.

اگر با احتساب حقوق مهر ماه این شخص محاسبه کنیم؛ مدیر عامل سابق یکی از شرکت های اقتصادی زیر مجموعه صنوق بازنشستگی کشوری به صرف داشتن نسبت فامیلی و بدون داشتن هیچ گونه مسئولیتی تاکنون بالغ بر یک میلیارد و ۷۲۷ میلیون ریال حقوق دریافت کرده است که تماما این پول توسط شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا به وی پرداخت شده که در ادامه فیش های آن منتشر خواهد شد.

آقای «م.ص» که سابقه مدیریت ورزشی نیز در کارنامه اش دیده می شود، مطابق با آمارهای اقتصادی ارائه شده در زمان مدیریت یکی از قدیمی ترین شرکت های اقتصادی و صنعتی ایران که اکنون متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری است و زیر نظر هلدینگ اقتصادی آتیه صبا فعالیت می کند، این شرکت را به مرز ورشکستگی رسانده است و معلوم نیست پرداخت این حقوق پاداش کدام اقدام اقتصادی سودمند او برای مجموعه مذکور است!

مطابق با فیش های حقوقی که در اختیار «تابناک» قرار گرفته است، این شخص فروردین ماه سال ۱۳۹۶ حقوقی معادل ۱۵۷ میلیون و ۹۶۹ هزار و ۸۶۴ ریال حقوق دریافت کرده است که پس از کسر کسوراتی مثل بیمه تامین اجتماعی و مالیات این رقم به ۱۳۵ میلیون ۹۳۶ هزار و ۴۰۰ ریال رسیده است.

مدیر عامل سابق برای کار نکرده، یک‌میلیارد و 727 میلیون ریال حقوق گرفت!!

او همچنین بابت حقوق اردیبهشت ماه خود ۱۵۷ میلیون ۹۶۹ هزار و ۸۶۴ ریال حقوق داشته که پس از کسر کسورات به صورت خالص ۱۳۵ میلیون و ۹۳۶ هزار و ۴۰۰ ریال دریافت کرده است.

مدیر عامل سابق برای کار نکرده، یک‌میلیارد و 727 میلیون ریال حقوق گرفت!!

این فرد، در خرداد ما سال ۱۳۹۶ حقوقی معادل ۱۵۷ میلیون و ۹۶۹ هزار و ۸۶۴ ریال حقوق دریافت کرده است که پس از کسر کسوراتی مثل بیمه تامین اجتماعی و مالیات، این رقم به ۱۳۵ میلیون ۹۳۶ هزار و ۴۰۰ ریال رسیده است.

مدیر عامل سابق برای کار نکرده، یک‌میلیارد و 727 میلیون ریال حقوق گرفت!!

او همچنین در تیر ماه، حقوقی معادل ۱۵۷ میلیون و ۹۶۹ هزار و ۸۶۴ ریال حقوق دریافت کرده است که پس از کسر کسورات، این رقم به ۱۳۵ میلیون ۹۳۶ هزار و ۴۰۱ ریال رسیده است.

مدیر عامل سابق برای کار نکرده، یک‌میلیارد و 727 میلیون ریال حقوق گرفت!!

برای مرداد ماه ۱۳۹۶ نیز این شخص، حقوقی معادل ۱۵۷ میلیون و ۹۶۹ هزار و ۸۶۴ ریال حقوق دریافت کرده است که پس از کسر کسوراتی مثل بیمه تامین اجتماعی و مالیات، این رقم به ۱۳۵ میلیون ۹۳۶ هزار و ۴۰۰ ریال رسیده است.

مدیر عامل سابق برای کار نکرده، یک‌میلیارد و 727 میلیون ریال حقوق گرفت!!

 با توجه به اینکه صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت های اقتصادی زیر مجموعه آن همانطور که از اسمش پیداست متعلق به بازنشستگان است، لازم است هرچه زودتر صندوق و شرکت زیر مجموعه آن در خصوص این مورد پاسخ روشن و شفافی به مردم و مالکان اصلی خود یعنی بازنشستگان ارائه کند و لازم است نهادهای نظارتی هم به طور جدی در چنین موضوعاتی ورود کرده و با هرگونه تخلف احتمالی به طور جدی برخورد کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست