• تاریخ: مهر ۲۱, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25519

ملت ایران با تمام قوا در برابر زیاده خواهی های آمریکا می ایستد/ اگر آمریکا برجام را پاره کند ما آن را آتش می زنیم

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه ایران مستحکم بر سر مواضع خود ایستاده است و اگر آمریکا بخواهد برجام را پاره کند ما آن را آتش می زنیم، گفت: ملت ایران با تمام قوا در برابر زیاده خواهی های آمریکا می ایستد. ...

به گزارش خبرنگار رصدررودسر حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این شهر با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: گناه یعنی عصیان و تقوا مقابل عصیان ایستادن است.

وی با گرامیداشت ۲۴ مهرماه سالروز تاسیس عقیدتی سیاسی جمهوری اسلامی ایران گفت: این سازمان یادگار امام (ره) بوده که تشکیلات آن آبروی اسلام است.

روحانی با اشاره به اینکه آمریکا می خواهد سپاه پاسداران را جزء لیست تروریست ها قرار دهد ، افزود: سخنان ترامپ از آغاز ریاست جمهوری اش تاکنون پوچ ، بیهوده و بی اساس بوده و می خواهد با آتش کشیدن دیگران خود را بر آنها سلطنت دهند.

وی خطاب به آمریکا که از «سپاه پاسداران ایران بترس و از این ترس بمیر» تصریح کرد:عصبانیت آمریکا نشان دهنده ترس آن از سپاه پاسداران فرزندان روح الله خمینی(ره) است و سپاه پاسداران یعنی تمام ملت ایران است.

امام جمعه رودسر با تاکید بر اینکه آمریکا نمی تواند با کلمه ای سپاه پاسداران ما را تضعیف کند، افزود:آمریکا بداند که ملت ایران بر سر مواضع خود مستحکم ایستاده و اگر بخواهد برجام را پاره کند ایران آن را آتش می زند.

وی بنا به فرموده رهبر عزیزمان که آمریکا بت بزرگی است، تصریح کرد: تا فریاد مرگ بر آمریکا شعار ملت ایران است با تمام قوا در برابر زیاده خواهی های آن می ایستد و بداند ملت ما دشمنی خود را در برابر ظالم ادامه خواهد داد.

به گزارش رصدرودسر در مراسم خطبه های نماز جمعه این هفته رودسر مسئول عقیدتی و سیاسی ارتش جمهوری اسلامی حضور یافت و با لوح سپاسی از امام جمعه رودسر به دلیل همکاری با نیروی دریایی تقدیر کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست