• تاریخ: مهر ۲۱, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25516

ارتش ما مکتبی است / ارتش جمهوری اسلامی آمادگی دفاع از کشور در برابر یاوه گویان را دارد

مسئول عقیدتی و سیاسی ارتش جمهوری اسلامی کشور ارتش را مکتبی خواند و گفت: ارتش آمادگی کامل برای دفاع از کشور در برابر یاوه گویان را دارد. ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر حجت الاسلام سعادت نیا با حضور در نماز جمعه این شهرستان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: نیروی انتظامی ضامن اقتدار و امنیت کشور است.

وی با اشاره به تشکیل سازمان عقیدتی و سیاسی جمهوری اسلامی ایران به دستور امام(ره) در ۲۴ مهرماه افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمن به دنبال انحلال ارتش بود که با هوشمندی امام (ره) و تاسیس این نهاد در ارتش  روحانیت وارد ارتش شد و دوشا دوش فرماندهان خدمت کردند.

مسئول عقیدتی و سیاسی ارتش جمهوری اسلامی کشور به دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت:نیروهای ارتش از همان آغاز جنگ تحمیلی وارد نبرد شدند و عامل اصلی پیروزی در جنگ بودند.

وی با اشاره به اینکه نیروی دریایی و نیروی هوایی امنیت و آرامش ملت ایران را در دریا و هوا تامین می کنند، تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران ۴۶ هزار شهید و ۲۰۰ هزار جانباز و ایثارگر تقدیم انقلاب و نظام کرده است.

سعادت نیا نقش روحانیت را در پیروزی مهم خواند و افزود: پیام صلح و دوستی از طریق روحانیت به دست همه ما می رسد.

وی امینت و آرامش کشور را مدیون خون شهدایی دانست که از مکتب امام حسین(ع) درس آزادگی و عاشقی آموخته بودند و برای دفاع از اسلام و کشور جان عزیزشان را تقدیم انقلاب کردند.

مسئول عقیدتی وسیاسی ارتش جمهوری اسلامی کشور با اشاره به اینکه امروز به برکت انقلاب و نظام بالغ بر ۱۰ هزار حافظ و قاری قرآن در ارتش وجود دارد، گفت: جوانان گرایش خوبی به انقلاب دارند و قریب به ۵ هزار ثبت نامی برای ورود به ارتش است.

وی با اشاره به اینکه امروز ارتش ما یک ارتش مکتبی است، افزود:ارتش جمهوری اسلامی ایران با تمام قدرت آمادگی دفاع از کشور در برابر یاوه گویان و دشمنان را دارد و اجازه نمی دهد به ملت ایران تجاوز شود.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست