• تاریخ: مهر ۲۱, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25524

اجرای بزرگترین پروژه آبرسانی قطره ای باغات فندق در کلامرود

رئیس شورای اسلامی روستای کلامرود از اجرای بزرگترین پروژه آبرسانی قطره ای باغات فندق در سطح گیلان در روستای کلامرود املش خبر ...

ابوالحسن قاسمی در گفت و گو با خبرنگار رصدرودسر با اشاره به اینکه روستای کلامرود با ۱۸۰ خانوار جمعیت در ۹۰ کیلومتری شهر املش قرار دارد، اظهار کرد: شغل اکثر مردم این روستا دامداری، باغداری و زنبورداری است.

وی از اجرای بزرگترین پروژه آبرسانی قطره ای باغات فندق در سطح گیلان در روستای کلامرود خبر داد و افزود: اجرای این پروژه در سطح ۲۰۰ هکتار از باغات فندق روستای کلامرود بوده که با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان از محل صندوق توسعه سرمایه گذاری شده است.

رئیس شورای اسلامی روستای کلامرود تصریح کرد: این پروژه از ابتدای تابستان امسال آغاز شده و با پیشرفت بیش از ۵۰ درصدی پیش بینی می شود که تا پایان آبان ماه به اتمام برسد.

وی با اشاره به اینکه دومین دوره است که در شورای اسلامی کلامرود برای خدمت به مردم منتخب شده است ، افزود: جاده بین مزارع از «کلامرود» تا «مازی کوتام » با موافقت فرمانداری به زودی احداث خواهد شد.

قاسمی کمبود آب شرب را از مشکلات روستای کلامرود خواند و گفت: از سوی قرارگاه خاتم الانبیا(ع) قرار است که چاه نیمه عمیقی جهت اتصال به منبع آب احداث گردد تا مشکل آب شرب مردم این روستا حل گردد.

وی کانال کشی آب های سطحی روستا، احداث زمین ورزشی ، کلنگ احداث خانه عالم، مرمت و تعریض جاده صعب العبور داخل روستا، … را از مهم ترین اقدامات شورا در دوره چهارم خواند .

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست