• تاریخ: مهر ۲۰, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25485

زنده نگه داشتن اربعین حسینی برای صیانت از اسلام ضروری است/ پیکر مطهر شهید گمنام در لنگرود تشیع می شود

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری لنگرود با تاکید به برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم اربعین حسینی گفت: زنده نگه داشتن اربعین حسینی برای صیانت از اسلام ضروری است. ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر محمدرضا محمدی در جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی در سالن اجتماعات فرمانداری لنگرود با اشاره به در پیش بودن مناسبت اربعین حسینی اظهار کرد: یکی از بزرگترین رویدادهای جهان اسلام پیاده روی اربعین است که جمهوری اسلامی ایران در پشتیبانی از این حرکت دینی و اسلامی نقش موثری دارد.

وی نظام جمهوری اسلامی ایران را برگرفته از قیام عاشورا خواند و افزود: زنده نگه داشتن اربعین برای صیانت از دین مبین اسلام ضروری است.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری لنگرود نهضت عاشورا را برای ارتباط ملت ها با فرهنگ غنی اسلام موثر دانست و تصریح کرد: دنیای اسلام بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت و همگرایی بوده که راهپیمایی اربعین حسینی در نشان دادن وحدت و همبستگی مسلمین و عظمت اسلام به جهانیان مهم است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از میزبانی لنگرود برای استقبال از شهید گمنام خبر داد و تصریح کرد: پیکر نهمین شهید گمنام در ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۲۴ مهرماه جاری در بین دستان مردم  شهید پرور و ولایت مدار لنگرود تشیع می شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری لنگرود با اشاره به اینکه پیکر شهید گمنام پس از تشیع از میدان سپاه تا میدان اصلی این شهر سپس در دانشکده پیراپزشکی لنگرود تدفین خواهد شد، افزود: از مدیران ادارت و دستگاه ها و مردم شریف لنگرود انتظار داریم تا در این مراسم معنوی شرکت گسترده داشته باشند.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست