• تاریخ: مهر ۲۰, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25491

جذب سرمایه گذار در توسعه روستاها ضروری است/ دهیاران و شوراها پل ارتباطی بین مردم و روستا هستند

فرماندار رودسر شوراها و دهیاران را پل ارتباطی بین مردم و مسئولان خواند و گفت: استقبال از سرمایه گذاران و جذب بخش خصوصی در توسعه روستاها ضروری است. ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر امیر جانبازی در همایش گرامیداشت روز روستا و عشایر در سالن شهید آوینی این شهرستان اظهار کرد: شوراها منتخبان مردم بوده که باید برای تحقق خواسته ها و مطالبات مردم و توسعه روستا تلاش کنند.

وی انتخاب و معرفی دهیار توانمند و مسئولیت پذیر را نخستین وظیفه شوراهای روستا خواند و افزود: باید دهیاری معرفی شود که با مردم روستا رفاقت و صمیمیت و با مسئولان ادارات هماهنگی و تعامل داشته باشد تا بتواند مشکلات روستا و روستائیان را حل و برای توسعه روستا گام های موثری بردارد.

فرماندار رودسر دهیاران و شوراها را پل ارتباطی بین مردم و مسئولان خواند و تصریح کرد: در واقع با مدیریت خوب و استفاده از همه ظرفیت ها در جهت رشد و شکوفایی روستا استفاده کرد.

وی یکی از فعالیت های دهیاران را ظرفیت سنجی و استعداد یابی روستاها دانست و گفت: پتانسیل خوبی در همه زمینه ها چه در ساحل، جلگه و کوهپایه وجود دارد و توجه به بحث کشاورزی،آبزی پروری و توسعه گردشگری از الویت های اصلی سیاست های شهرستان برای تقویت بنیه اقتصادی روستاها  است.

جانبازی استقبال از سرمایه گذاران و جذب بخش خصوصی را در توسعه روستاها ضروری خواند و تصریح کرد: رودسر با دارا بودن ۴۵ کیلومتر نوارساحلی ظرفیت خوبی در جذب مسافر و سرمایه گذار خواهد داشت و به طبع به اشتغال و داد و ستد مردم روستا کمک خواهد کرد.

وی تحقق شعار سال را مورد تاکید همگان قرار داد و افزود:باید با برنامه ریزی مناسب و صحیح و داشتن روحیه همدلی و همگرایی جهت خدمت صادقانه به مردم انجام وظیفه کنیم .تا بتوانیم شهرستان رودسر را به جایگاه اصلی و واقعی خود برسانیم.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست