• تاریخ: مهر ۲۰, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25482

بازرسی بیش از ۹۰۰۰ واحد صنفی در رودسر / ۴۳۹ مورد پرونده تخلف تشکیل شد

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت رودسر از بازرسی ۹ هزار و ۳۱۸ واحد صنفی و تشکیل ۴۳۹ مورد پرونده تخلف در شش ماهه نخست امسال خبر داد. ...

بهنام صفرپور امروز در گفت و گو با خبرنگار رصدرودسر، با اشاره به نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت بر واحدهای صنفی در شش ماهه نخست امسال اظهار کرد: در این مدت ۹ هزار و ۳۱۸ مورد بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان صورت گرفته است.

وی از تشکیل ۴۳۹ مورد پرونده تخلف صنفی در رودسر خبر داد و افزود: ارزش اقتصادی پرونده های تشکیل شده بالغ بر ۴۹۲ میلیون ريال است .

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت رودسر گران فروشی ، کم فروشی ، عدم درج قیمت ، عدم صدور صورتحساب ، عدم موازین بهداشتی،… را از موارد تخلف اعلام کرد.

وی با اشاره به ۴۷۸ مورد بازرسی از نانوایی ها افزود: ۵۲ مورد پرونده تخلف در خصوص کم فروشی،گران فروشی، تعطیلی خودسرانه و…  تشکیل شده است.

صفرپور تعداد گشت های مشترک با ادارات مختلف مانند تعزیرات، بهداشت ، اماکن و اتحادیه های صنفی را حدود یک صد مورد اعلام کرد و تصریح کرد: تعداد ۶ هزار واحد صنفی در رودسر دارای پروانه کسب هستند.

وی برگزاری جلسات کمیسیون نظارت شهرستان رودسر، برگزاری کارگاه آموزشی اصناف، جلسات برگزار شده هیات های اجرایی انتخابات و سازمان های صنفی،صدور کارت مشاغل خانگی، نظارت بر امور فرش و مرز نشینان ،… را از دیگر اقدامات صورت گرفته اداره صنعت، معدن و تجارت رودسر اعلام کرد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت رودسر با اشاره به فعال بودن شبانه روزی تلفن ۱۲۴ ستاد خبری گفت: کل گزارشات رسیده به ستاد خبری ۲۰۴ مورد بوده است.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی شامل کم فروشی، گران فروشی، عدم درج قیمت ،… مراتب را به شماره تلفن  ۱۲۴ گزارش دهند تا نسبت به بررسی و برخورد با متخلفان اقدام شود.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست