• تاریخ: مهر ۱۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25472

پذیرایی از ۵ هزار زائر اربعین در مرز مهران توسط موکب رودسر

فرماندار رودسر از پذیرایی ۵ هزار زائر اربعین حسینی در مرز مهران توسط موکب این شهرستان خبر داد و گفت: املش، شفت، فومن و رودبار از شهرستان های معین برای کمک به موکب رودسر هستند. ...

به گزارش رصدرودسر امیر جانبازی در جلسه هماهنگی موکب پذیرایی زائران اربعین این شهرستان اظهار کرد: استفاده از تمامی ظرفیت ها برای خدمت رسانی بهتر به زائران اربعین حسینی ضروری است.

وی افزود: امسال در مراسم اربعین حسینی ستاد بازسازی عتبات عالیات رودسر مسئولیت پذیرایی و اسکان روزانه ۵ هزار زائر را در مرز مهران به عهده دارد.

فرماندار رودسر املش، شفت ، فومن و رودبار را از شهرستان های معین اعلام کرد و گفت: موکب رودسر در مرز مهران با اسم شهید مدافع امنیت کشور« حسن عشوری» برای خدمت رسانی به زائران اربعین امام حسین(ع) از تمامی ظرفیت ها استفاده می کند.

وی همدلی وهمکاری به دور از اختلاف سلیقه ها برای ارائه خدمات بهتر به زائران را مورد تاکید نیروهای خدمات رسان در موکب رودسر قرار داد و افزود: باید تلاش کنیم تا موکب ما امسال به صورت ویژه تر از شیعیان عاشق اهل بیت(ع) پذیرایی کند.

جانبازی با اشاره به اینکه پشتیبانی مناسب از موکب اربعین امسال حساسیت خاص خودش را دارد، تصریح کرد:نیروهای خدمات رسان در موکب با برنامه ریزی و وحدت رویه نیازمندی های خود را اعلام کنند تا با مساعدت شهرستان های معین از ظرفیت ها استفاده شود.

انتهایی پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست