• تاریخ: مهر ۱۵, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25445

نشست روسای شهرستان رودسر با مجتمع اقتصادی کمیته امداد برای تعیین تکلیف زمین های این نهاد در کلاچای

نشست روسای شهرستان با مجتمع اقتصادی کمیته امداد برای تعیین تکلیف زمین های این نهاد در کلاچای برگزار شد. ...

اسدالله عباسی در حاشیه نشست با نماینده کمیته امداد امام (ره) در دفتر فرماندار رودسر در گفت‌وگو با خبرنگار رصدرودسر اظهار کرد: این نشست برای رفع مشکلات چندین ساله شهروندان و شهرداری کلاچای و همچنین احداث اداراتی که فاقد ساختمان هستند برگزارشده است.

وی با اشاره به مشکل سند ساکنان ۴۰ دستگاه از مسکن فرهنگیان کلاچای و بخشی از زمین‌های شهرداری و آموزش‌وپرورش کلاچای که در زمین‌های کمیته امداد احداث‌شده است، گفت: برای استفاده بهینه از املاک بلاتکلیف متعلق به مجتمع اقتصادی کمیته امداد در رودسر مثل فعالیت‌های کشاورزی، تفریحی، فرهنگی، ورزشی و اقتصادی که می‌توان از آن‌ها بهره‌مند شد شهرستان رودسر با کمیته امداد به جمع‌بندی رسید.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی افزود: درآمد حاصل فعالیت‌های اقتصادی صرف امور مربوط به نیازمندان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان هزینه می‌شود.

وی از احداث نمایشگاه دائمی و بین‌المللی گل و گیاه شرق گیلان در چابکسر خبر داد و تصریح کرد: برای احداث این پایانه در زمین‌های کمیته امداد به توافق رسیدیم که می‌تواند نقش مهمی در ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی منطقه نقش داشته باشد.

انتهای پیام /

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست