• تاریخ: مهر ۱۴, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25439

پلیس حافظ امنیت و اقتدار کشور است / همه جوانان ما شهید حججی هستند

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه پلیس حافظ امنیت و اقتدار کشور است، گفت: جوانان ما همه شهید حججی هستند و برای اقتدار اسلام و شیعه جوانمردانه در مقابل ظلم می ایستند. ...

به گزارش رصدرودسر حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این شهر با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی و پرهیز از محرمات اظهار کرد: تقوا و پرهیزگاری و دوری از آلودگی ها و گناهان معنویات را در انسان تقویت کرده او را به سعادت می رساند.

وی با اشاره به پشت سرگذاشتن تاسوعا و عاشورای حسینی افزود: چقدر توانسته ایم از مجالس ایام دهه اول محرم برای تحول درونی و رسیدن به فضائل و قرب الهی بهره بگیریم ؟

امام جمعه رودسر امام حسین(ع) را پرچم دار قیام عاشورا خواند و تصریح کرد: نقش حضرت زینب(س) و امام سجاد (ع) در زنده نگه داشتن قیام عاشورا و تداوم رسالت نهضت حسینی پررنگ بود که باید در جامعه تبیین گردد.

وی افزود: سخنان و روضه های حضرت زینب(س) و امام سجاد (ع) در مسیر حرکت کاروان اسرا و بعد از حادثه کربلا موجب بر ملا شدن ظلم و ستم یزید بر خاندان و اهل بیت پیامبر اسلام(ص) و ماندگاری نهضت عاشورا شد.

روحانی با اشاره به بارش باران های اخیر و سرازیر شدن سیلاب خسارت به مردم و زیرساخت های شهرستان رودسر گفت: ما انتظار داشتیم که استاندار گیلان بعد از سرکشی از آسیب دیدگان شهرستان لنگرود سری به رودسر می زد و از نزدیک مسایل شهرستان را می دید در هر صورت امیدوارم بعد از برآورد خسارات هر چه زودتر به مسایل مردم آسیب دیده رسیدگی شود.

وی با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی افزود: سربازان این نظام و انقلاب در سرما و گرما برای برقراری نظام و امنیت تلاش می کنند و ما امنیت کشور را مدیون نیروهای انتظامی هستیم .

امام جمعه رودسر تصریح کرد:همانطور که نیروی انتظامی در دوران دفاع مقدس در برابر متجاوزان سینه سپر کرد و اجازه نداد حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمن بیفتد امروز از نیروهای پلیس انتظار داریم که در برابر هنجارشکنان و مزدوران بایستد تا به امنیت و اقتدار کشور ما لطمه وارد نشود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان چندین ساله ما در تلاش هستند تا جوانان کشورمان را از آرمان های انقلاب بازدارند، گفت: جوانان امروز با جوانان دیروز فرق دارند و به گفته فرمایشات مقام معظم رهبری شهید حججی به عنوان جوان امروز نشانه و آیت از خداوند متعال موجب سربلندی و عزت کشور شد زیرا به امام حسین(ع) اقتدا کرد و در برابر دشمنی که اسیر شد لبخند نزد و امروز همه جوانان ما شهید حججی هستند و برای اقتدار اسلام و شیعه جوانمردانه در برابر ظلم می ایستند .

روحانی خطاب به دولت دروغگوی آمریکا افزود: شما نمی توانید امنیت کشور خود را فراهم کنید چه برسد به امنیت جهان و شما با پرورش داعش و طالبان و امروز با توطئه اقلیم کردستان می خواهید اسلام را نابود کنید و مردم بیدار ما اجازه تشکیل اسرائیل دیگری را در منطقه نخواهند داد.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست