• تاریخ: مهر ۱۳, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25436

اسکان موقت ۶ خانواده رودسری/ بارش ۳۱۱ میلی‌متر بارش باران و کاهش ۱۰ درجه‌ای دما در رودسر

فرماندار رودسر از بارش ۳۱۱ میلی‌متری بارش باران و کاهش ۱۰ درجه‌ای دما در این شهرستان خبر داد و گفت: ۶ خانواده رودسری از روستاهای بخش مرکزی در اثر آبگرفتگی اسکان موقت داده شدند. ...

امیر جانبازی در گفت و گو با رصدرودسر با اشاره به بارش شدید باران طی سه روز گذشته تاکنون در سطح رودسر اظهار کرد: طی این چند روز نیروها و تجهیزات شهرستان برای مقابله با بحران‌های احتمالی در آماده‌باش کامل بودند.

وی از رانش زمین در روستاهای  گیل ملک و فشکل پشته از بخش کلاچای و جنگ سرا از بخش چابکسر خبر داد و افزود:  اقدامات بازگشایی سریعاً توسط دستگاه‌ها انجام شد و مشکلی برای تردد در این مسیر وجود ندارد.

مدیریت ستاد بحران شهرستان رودسر از بارش ۳۱۱ میلی‌متری باران طی سه روز گذشته در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: دمای شهرستان رودسر ۱۰ درجه کاهش‌یافته است.

وی از آب‌گرفتگی روستاهای کلکاسرا، دیودره، گواسرا، صحنه سرا، احمدآباد از بخش مرکزی و شیر محله از بخش کلاچای خبر داد و افزود: این در صورتی است که تمام اقدامات پیشگیرانه مانند لایروبی رودخانه‌ها صورت گرفته است.

جانبازی با اشاره به اسکان موقت ۶ خانوار روستاهای بخش مرکزی گفت: یک مرغداری صنعتی درصحنه سرا بخش مرکزی براثر آب‌گرفتگی تخلیه شد.

وی افزود: با توجه به فراهم بودن زیرساخت‌های رودسر خوشبختانه با توجه به‌شدت بارش باران مشکل خاصی از آب‌گرفتگی در سطح شهرستان وجود ندارد.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست