• تاریخ: مهر ۱۲, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25431

آموزش و تخصصی کردن نیروهای آتش نشانی از برنامه های شهرداری چابکسر است / انجام ۱۱۰ مورد عملیات موفق توسط نیروهای آتش نشانی چابکسر

شهردار چابکسر با اشاره به اینکه از ظرفیت آتش نشانی در مهار بحران های مختلف استفاده می شود، گفت: آموزش و تخصصی کردن نیروهای آتش نشانی از برنامه های شهرداری چابکسر است. ...

بهرام غنوی در گفت و گو با رصدرودسر با اشاره به اینکه اول تا ۷ مهرماه هفته آتش نشانی و ایمنی نام گذاری شده و امسال این هفته با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) و هفته دفاع مقدس متقارن شد، اظهار کرد: به همین سبب برنامه هایی در این قالب شامل حضور پرسنل آتش نشانی در مراسم گرامیداشت دفاع مقدس و مراسم عزاداری ابا عبدالله الحسین(ع) و بازدید از وضعیت ایمنی مساجد و تکایای سطح شهر در ایام محرم انجام شد.

وی آتش نشانان را خادمان همیشه آماده در حوزه آتش نشانی خواند و افزود: این افراد ایثارگرانی هستند که ایمنی ، امنیت و آرامش جامعه امروزی مدیون زحمات بی منت آنهاست.

شهردار چابکسر همت، تلاش و توان ایثارگری نیروهای غیرتمند و جان برکف آتش نشانی را مورد ستایش و قدردانی قرار داد و تصریح کرد: آتش نشانان با هدف نجات جان و مال انسان ها از حوادث و رویدادها از جان خود می گذرند و این کار جز عبادت و جهاد در راه خدا نیست و اجری بزرگ در انتظار آنها است.

وی با اشاره به استفاده از ظرفیت آتش نشانی در مهار بحران های مختلف گفت: برنامه ریزی برای آموزش و تخصصی کردن نیروهای آتش نشانی از برنامه های شهرداری چابکسر است.

غنوی از اجرای بیش از ۱۱۰ مورد عملیات موفق توسط ۱۳ نفر از نیروهای آتش نشانی چابکسر در شش ماهه نخست امسال خبر داد و افزود: از این تعداد ۶۳ عملیات مربوط به آتش سوزی باغات، ۳۵ مورد مربوط به تصادفات و خدمات ایمنی ، ۷ مورد آتش سوزی مسکونی ، سه مورد آتش سوزی مغازه و ۲ مورد عملیات برای گیر کردن در آسانسور توسط نیروهای آتش نشانی انجام شده است .

وی تقویت ماشین آلات و تجهیزات آتش نشانی چابکسر را ضروری خواند و تصریح کرد: خرید یک دستگاه ماشین جدید با امکانات روز و تجهیزات ایمنی از برنامه های شهرداری چابکسر در سال جاری است.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست