• تاریخ: مهر ۶, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25412

اعزام ۷۰ روحانی و مبلغ دینی در سطح رودسر

حجت الاسلام ستار علی نژاد امروز در گفت و گو با رصدرودسر با تسلیت دهه اول محرم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان اظهار کرد: احیای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر از مهم ترین دلایل قیام سرور و سالار شهیدان است. وی با ...

حجت الاسلام ستار علی نژاد امروز در گفت و گو با رصدرودسر با تسلیت دهه اول محرم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان اظهار کرد: احیای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر از مهم ترین دلایل قیام سرور و سالار شهیدان است.

وی با اشاره به اینکه آیین های سوگواری باید با کیفیت و دارای محتوای درست و مبتنی بر ارزش های اسلامی برگزار شود، افزود: باید تلاش شود از هر گونه مسایل ضد ارزشی و ضد اخلاقی و شیوه های نادرست عزاداری پرهیز شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رودسر توجه به عزاداری های سنتی را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: مراسم عزاداری امام حسین(ع) باید مبتنی بر ارزش های اسلامی و توسعه باورهای دینی برگزار شود .

وی از اعزام ۷۰ روحانی در سطح مساجد شهرستان رودسر خبر داد و افزود: از این تعداد ۳۰ روحانی بومی ، ۳۰ نفر اعزامی و ۱۰ نفر مستقر هستند.

علی نژاد با اشاره به اینکه تعداد ۲۵۰ مسجد در سطح شهرستان رودسر وجود دارد، تصریح کرد: از این تعداد مسجد بیش از ۱۵۰ مسجد دارای روحانی است .

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست