• تاریخ: مهر ۶, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25415

آماده باش کامل نیروها و تجهیزات جهت اقدامات پیشگیرانه در رودسر / فراهم بودن زیرساخت های رودسر برای مقابله با بحران

فرماندار رودسر آماده باش کامل نیروها و تجهیزات دولتی با مشارکت بخش خصوصی جهت اقدامات پیشیرانه در این شهرستان را ضروری خواند و گفت: زیرساخت های رودسر برای مقابله با بحران های احتمالی فراهم است. ...

به گزارش رصدرودسر امیرجانبازی رودسری در جلسه ستاد مدیریت بحران که در دفتر فرماندار این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: آمادگی برای مقابله با بحران از اهمیت خاصی برخوردار است .

وی با اشاره به سامانه بارشی در گیلان و آغاز بارندگی ها از عصر امروز در استان افزود: آماده باش کامل نیروها و تجهیزات دولتی و مشارکت بخش خصوصی را جهت اقدامات پیشگیرانه در رودسر ضروری است.

فرماندار رودسر مدیریت بهتر و بهینه برای بحران احتمالی در این شهرستان را مورد تاکید همگان قرار داد و تصریح کرد: مدیران و پرسنل ادارات و دستگاه های زیربط و همچنین شهرداران ، بخشداران و دهیاران تا عادی شدن شرایط در شهرستان مستقر باشند و از حوزه ماموریت خود خارج نشوند.

وی با اشاره به اینکه زیرساخت های رودسر برای مقابله با بحران های احتمالی فراهم است،افزود: بایستی تمهیدات لازم برای رویارویی با خطرات احتمالی که ممکن است بر اثر بارندگی شدید باران و وقوع سیلاب در سطح شهرستان ایجاد شود اندیشیده گردد .

جانبازی رودسری با اشاره به بحث اطلاع رسانی در خصوص پرهیز از قرار گرفتن مسافران و شهروندان در حاشیه رودخانه ها گفت: دستگاه های زیربط وظیفه هدایت آب های سطحی و جمع شده بر اثر بارندگی را به نحو احسن انجام دهند و از آبگرفتگی معابر جلوگیری کنند.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست