• تاریخ: مهر ۵, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25409

نیروی بومی توانمند منطبق بر شایسته سالاری از معیارهای انتخاب شهردار جدید است

رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای با اشاره به انجام مصاحبه با گزینه های مدیریت این شهر گفت: بهره گیری از نیروی بومی توانمند و کارا منطبق بر شایسته سالاری از معیارهای انتخاب شهردار جدید است ...

به گزارش رصدرودسر به نقل از روابط عمومی شهرداری کلاچای محمد پورحسین روز سه شنبه از انجام مصاحبه طی سه روز متوالی (سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه) جاری با نامزدهای تصدی مدیریت شهرداری کلاچای در محل دفتر این شورا خبر داد.

وی با اشاره به نامزدی ۱۳نفر برای تصدی مسئولیت در شهرداری کلاچای ملاک و معیار تعیین و انتخاب شهردار را شایسته سالاری با نگاه بومی محوری ذکر و افزود : آنچه همواره مورد تاکید است بهره گیری از نیروهای بومی توانمند و کارا منطبق با شایسته سالاری است و این مهم را با جدیت دنبال می کنیم .

رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای اظهار کرد : مهم این است که نامزدهای احتمالی شهرداری در انجام مصاحبه موفقیت لازم رابه دست آورند.

پورحسین با یادآوری این مطلب که بیشتر گزینه های تصدی شهرداری کلاچای سوابق مدیریتی در کارنامه آنها به چشم می خورد تصریح کرد : با پایان یافتن مصاحبه در روزهای یاد شده معرفی شهردار در کوتاهترین زمان ممکن (بعد از تعطیلات تاسوعا و عاشورا) انجام خواهد شد.

در حال حاضر نادر بذرافشان که یکی از گزینه های مدیریت شهرداری کلاچای است هم اکنون سرپرستی شهرداری این شهر را بر عهده دارد.

گفتنی است در روز نخست ۵ نفر از نامزدهای گزینه تصدی مسئولیت شهرداری با حضور در محل سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر کلاچای به دفاع از برنامه های پیشنهادی خود پرداختند.

شهر کلاچای با جمعیتی بالغ بر ۱۲هزار نفر در ۸۰کیلومتری شرق مرکز استان گیلان قرار دارد.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست