• تاریخ: سپتامبر 26, 2017
  • شناسه خبر: 25397

ما همه بدهکار آن چشمان تو هستیم!

تو کاندیدای انتخابات نیستی محسن حججی! قهرمان سوت و کف و هیاهو هم نیستی! تیتر اول روزنامه و کانال های تلگرامی هم نیستی! اهل دعوا برای هیچ هم نیستی! تو از شیخ و دکتر و مهندسی حامی نداشتی! تو حتی فالورهای میلیونی اینستاگرام ...

به گزارش رصدرودسر به نقل از  تابناک، ما را بدهکار آن دو چشم سیاهت کردی برادر! تو مثل هیچکس نبودی ؛ نیستی، محسن حججی! تو  فقط مثل خودت هستی! پاسداری ساده پوش که همه شور و شوق جوانی و زندگی ات را در کف دستان گرفتی و بردی فرسنگ ها دورتر، برای معشوق! در ارض شام و عراق! سرزمین صبر و شهادت و انتظار! تو فقط مثل خودت هستی محسن حججی!
اهل رسانه نیستی که دینت را به ارزنی به دنیای دیگران فروخته باشی شهید محسن! تو در کار ریختن آبروی هیچکس نیستی؛ نبودی! تو روزنامه نگار نیستی که چند خط و چندین خط بنویسی برای هوای نفست؛ برای نابود کردن رقیبت! تو فقط یک پاسدار ساده هستی محسن حججی که همه ذوق و شوق جوانیت و زندگیت را کف دستانت گرفته ای و تقدیم آن زمین تفتیده کرده ای!
تو سیاستمدار نیستی! تو اهل ائتلاف نیستی! اهل وعده نیستی! تو مردمت را تقسیم نمی کنی! به قدرت امروز و فردا فکر نمی کنی! به بلندگو  و سخنرانی و تریبون دل خوش نمی کنی!تو اهل دعوا در میانه میدان خودی نیستی! تو فقط مثل خودت هستی محسن حججی! پاسداری ساده دل که همه ذوق و شوق جوانی ات را در کف دستان گرفته ای و خونت را به آسمان آن ارض بلاخیز بخشیده ای!
تو کاندیدای انتخابات نیستی محسن حججی! قهرمان سوت و کف و هیاهو هم نیستی! تیتر اول روزنامه و کانال های تلگرامی هم نیستی! اهل دعوا برای هیچ هم نیستی! تو از شیخ و دکتر و مهندسی حامی نداشتی! تو حتی فالورهای میلیونی اینستاگرامی هم نداشتی! تو فقط مثل خودت هستی محسن حججی! پاسداری ساده پوش که همه ذوق و شوق جوانی و زندگی ات را فدای آن آخرین نگاه آن چشمانت کرده بودی!
تو نماینده مجلس نیستی! تو سوژه هر روز عکاسان ایران نیستی!تو مرد گعده های بهارستان ملت نیستی! تو ناطق نطق های بی خاصیت نیستی! تو اهل دو دو کردنم نیستی! تو فقط مثل خودت هستی محسن حججی! پاسداری ساده پوش و معجز چشم!
تو حتی دیپلمات هم نیستی! اهل یقه ی آخوندی و دیپلماتیک هم نیستی! عاشق ماموریت های دلاری هم نیستی! سمبل سر در باغ ملی نیستی! اهل فخر و تفاخر هم نیستی! تو فقط مثل خودت هستی محسن حججی! پاسداری ساده پوش!که همه حس و حالی زندگی و جوانیت را در آن نگاه مغرور هنگام ودایت خلاصه اش کرده  بودی!
تو از مقامات نیستی! اهل پاستور و کاخ نیاوران هم نیستی!تو مرد لبخندهای زورکی و فحش های پشت سری هم نیستی! تو فقط مثل خود هستی ! پاسداری ساده پوش که همه ذوق و شوق جوانی و زندگی ات را در کف دستان گرفتی و بردی فرسنگ ها دورتر، برای معشوق! در ارض شام و عراق! سرزمین صبر و شهادت و انتظار! تو فقط مثل خودت هستی محسن حججی!
تو فقط مثل خودت هستی! پاسداری که برای خوب و بد مردمانش می جنگد! برای راست و چپ ملتش می جنگد! برای دیپلماسی و جهادش هم می جنگد! تو مثل خودت هستی محسن حججی! مثل آنکه سر داد و سر ننهاد! تو خود او هستی محسن حججی!
ما همه بدهکار آن دو چشم سیاهیم ؛ رو سیاه آن دو چشم طلا ایم! همه حیران آن خم آبروی شماییم!

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست