• تاریخ: شهریور ۱۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25284

فتنه ۸۸ تلاشی برای متزلزل کردن جایگاه ولایت بود/ آمریکا و اسرائیل عامل همه جنایت های دنیا هستند/ استکبار از ولایت سیلی خورده است

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ تلاشی برای متزلزل کردن جایگاه ولایت فقیه بود، گفت: استکبار از جایگاه ولایت فقیه در حفظ نظام سیلی خورده است. ...

به گزارش رصدرودسر به نقل از خبرگزاری فارس حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه امروز این شهر با تبریک عید سعید غدیر اظهار کرد: غدیر راه هدایت بشریت است.

وی نبوت را مقام تشریح و امامت را مقام تفسیر دین خواند و افزود: رسول خدا(ص) با ولایت بخشیدن به علی(ع) کار دین خود را کامل کرد.

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه پیامبر در حجه الوداع ولایت امیرالمومنین (ع) را به علنی و آشکار کرد و گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران خلاصه ای از غدیر و ولایت است.

وی با اشاره به جریان فتنه ۸۸ با شعار مرگ بر اصل ولایت تصریح کرد: دشمن برای متزلزل کردن جایگاه ولایت فقیه تلاش کرد اما با هوشیاری رهبر انقلاب و حضور مردم کاری از پیش نبرد.

روحانی افزود: دشمنان انقلاب و در راس همه استکبار با انواع توطئه ها و تحریم ها تاکنون نتوانسته اند نقشه های خود را به پیش ببرند و با هدایت مقام معظم رهبری این کشتی انقلاب به خوبی هدایت شده است.

وی با اشاره به اینکه استکبار با راهبردهای مقام معظم رهبری در حفظ نظام سیلی خورده است، تصریح کرد: اگر همه زیر لواح ولایت فقیه باشیم و به رهنموهای ایشان گوش کنیم و پشتیبان ولایت باشیم ابرجنایتکاران هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

امام جمعه رودسر با اشاره به نسل  کشی در میانمار و کشتار وسیع علیه مسلمانان گفت: ملت های مسلمان باید علیه جنایات حکومت میانمار به پا خیزند و برای دفاع از این مردم اعتراض کنند.

وی با بیان اینکه آمریکا و خلف نامشروعش اسرائیل در همه شرارت های دنیا دخالت دارند ، افزود: در موضوع نسل کشی های میانمار شاهد سکوت جوامع بین المللی هستیم.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست