• تاریخ: شهریور ۱۰, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25249

کورس تابستانه گرامیداشت شهید “حسن عشوری” در رودسر برگزار می‌شود

رئیس هیئت سوارکاری رودسر گفت: مسابقات کورس تابستانه با عنوان جام غدیر گرامیداشت شهید مدافع امنیت حسن عشوری در شهرستان رودسر برگزار می‌شود. ...

به گزارش رصدرودسر به نقل از تسنیم محمد حسن رهبر صحنه سرایی اظهار داشت: مسابقات کورس تابستانه با عنوان جام غدیر گرامیداشت شهید مدافع امنیت حسن عشوری در شهرستان رودسر برگزار می‌شود.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان رودسر افزود: این دوره از مسابقات ۱۷ شهریورماه با حضور سوارکاران استان‌های گیلان و مازندران در چهار رده اسب‌های محلی ریز، محلی درشت، دورگه و دو خون در ساحل شهر رودسر برگزار می‌شود.

وی گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته پیش بینی می‌شود امسال مسابقات کورس تابستانه در این شهرستان با استقبال پرشور سوارکاران و تماشاچیان مواجه شود از این رو تمهیدات لازم در جهت برگزاری هر چه باشکوهتر این مسابقات اندیشیده شده است.

رهبر با بیان اینکه شهرستان رودسر در شرق استان گیلان از استعدادهای خوبی در زمینه ورزش سوارکاری برخوردار است افزود: هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد شور و نشاط بین علاقه‌مندان به این رشته ورزشی پرطرفدار و  شناسایی استعدادهای سوارکاری است.

وی از مساعدت مسئولان شهرستان در ایجاد پیست سوارکاری در ساحل رودسر خبر داد و افزود: با توجه به برگزاری مسابقات متعدد سوارکاری در طول سال و نظر به اینکه این شهرستان از استعدادهای خوبی در این زمینه برخوردار است در آینده نزدیک پیست تمرینی سوارکاری در این شهرستان ایجاد می‌شود.

رهبر با اشاره به اینکه سوارکاری از ورزش‌های پرطرفداری است که علاقه مندان بی‌شماری برای تماشای مسابقات آن حضور پیدا می‌کنند اظهار داشت: همه تمهیدات لازم جهت امنیت سوارکاران و تماشاچیان اندیشیده شده است.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان رودسر خاطرنشان کرد: ورزش مفرح و پرطرفدار سوارکاری از ورزش‌هایی است که در دین اسلام سفارش زیادی به آن شده است و از این رو تلاش می‌کنیم تا این رشته ورزشی در جامعه نهادینه شود.

مسابقات جام غدیر سال گذشته با شرکت ۲۵ سوارکار در ساحل رودسر برگزار شد.

شهید حسن عشوری سرباز گیلانی و گمنام امام زمان (عج)، نخستین شهید وزارت اطلاعات در مقابله با جریانات تکفیری است که خرداد ماه امسال در عملیاتی علیه جنایتکاران تکفیری در چابهار استان سیستان و بلوچستان، مدال سرخ شهادت بر سینه آویخت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست