• تاریخ: مرداد ۱۲, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25074

آتش‌نشان کلاچایی در بیمارستان راضی رشت بستری شد / تلاش‌ها برای درمان آتش‌نشان فداکار کلاچایی ادامه دارد

شهردار کلاچای از اهتمام لازم تیم درمانی بیمارستان رازی رشت برای درمان و معالجه سعید محمد حسینی ۲۵ ساله آتش‌نشان فداکار واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری این شهر خبر داد. ...

حسین بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با رصدرودسر اظهار کرد: در تماس تلفنی با دکتر دهبان رئیس بیمارستان رازی رشت و پزشک معالج در جریان وضعیت جسمانی و روند درمانی این آتش‌نشان قرار گرفتم.

وی بیان کرد: بنا به اظهارات رئیس بیمارستان و پزشک معالج وضعیت جسمانی آتش‌نشان نسبت به روز گذشته بهتر شده اما حصول به نتیجه معمولاً ۱۰ الی ۱۵ روز به طول می‌انجامد تا هوشیاری خود را به دست آورد.

شهردار کلاچای افزود: تمام تلاش مجموعه کادر بهداشتی و درمانی این بیمارستان این است که هر چه سریع‌تر این آتش‌نشان هوشیاری خود را به دست آورد و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند داشت.

بائوج لاهوتی بابیان اینکه در تماس تلفنی از پزشک معالج خواستم برای ادامه درمان به تهران منتقل شود تصریح کرد: پزشک معالج اعتقاد دارند این وضعیت در شرایط کنونی خطرناک است اما به‌مجرد برگشت هوشیاری احتمال انتقال به تهران وجود دارد.

به گزارش رصدرودسر، عصر روز چهارشنبه در جریان اطفا و مهار آتش در باغ‌های چای شهر واجارگاه بخش کلاچای شهرستان رودسر یکی از آتش‌نشانان واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلاچای دچار تشنج شد که هم‌اکنون در بیمارستان رازی رشت بستری است.

از عموم مردم کلاچای خواسته‌شده برای بهبودی حال این آتش‌نشان دست دعای خود را به درگاه خداوند برای سلامتی این جوان فداکار دریغ نکنند.

صبح روز پنجشنبه نیز شاهرخ یوسف زاده چابک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور در بالین این آتش‌نشان او را مورد معاینه قرار داد.

لاهوتی افزود: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر از روز گذشته تاکنون پیگیر مداوا و به دست آوردن سلامتی این آتش‌نشان فداکار هستند و این تلاش تا پایان بهبودی همکار عزیزمان قطعاً از سوی مجموعه شهرداری ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست