• تاریخ: مرداد ۱۲, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25068

خبرنگاران برای تنویر افکار عمومی نقش خطیری دارند

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه رودسر گفت: خبرنگاران برای تنویر افکار عمومی جامعه در برابر تهدیدهای فرهنگی دشمن نقش خطیری ایفا می کنند. ...

به گزارش رصدرودسر حجت الاسلام سیدخلیل نجاتی در مراسم تجلیل از خبرنگاران این شهرستان با گرامیداشت دهه کرامت و روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران در انعکاس اخبار و رویدادها زحمات زیادی متحمل می‌شوند که بایستی قدردان تلاش‌های آن‌ها باشیم.

وی با تاکید به اینکه خبرنگاران با پایبندی به‌نظام جمهوری اسلامی برای بصیرت و آگاهی جامعه تلاش کنند، افزود: آنچه باید بیش از همه در حوزه رسانه مدنظر باشد رعایت پایبندی به اصول اخلاق حرفه‌ای، تعهدات دینی و ملی است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه رودسر با اشاره به تهدیدهای فرهنگی دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: بیش از ۹۰ ماهواره در دنیا و ۳ هزار کانال در فضای مجازی کشور فعالیت می‌کنند که بیشترشان برای تخریب و تضعیف اعتقادات و باورهای دینی و اخلاقی مردم به‌ویژه جوانان فعالیت می‌کنند.

وی بابیان اینکه دشمن با تهدیدهای فرهنگی پایه‌های نظام را هدف قرار داده است، افزود: نقش و رسالت خبرنگاران برای انعکاس صحیح اخبار، تنویر افکار عمومی و انتقال فرهنگ اسلامی با توجه به فضای کنونی بسیار خطیر  و بزرگ است.

نجاتی سپاه و بسیج را شجره طیبه‌ای دانست که برای مقابله با تهدیدات دشمن نقش بسزایی دارد.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه رودسر در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌ها و زحمات خبرنگاران در جهت اطلاع‌رسانی و آگاهی جامعه گفت: تلاشگران عرصه خبری همانند مدافعان حرم برای حمایت از مظلوم و اسلام ناب محمدی حرکت جهادی می‌کنند.

سرهنگ پاسدار محمد مهرزاد شغل خبرنگاری را شریف خواند و افزود: خبرنگاران متعهد و دلسوز در جهت بالا بردن سطح آگاهی و فرهنگی جامعه نقش بسزایی دارند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست