• تاریخ: مرداد ۱۲, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25078

اختصاص ۳۰۰ میلیارد ريال اعتبارات رودسر در سال جاری

فرماندار رودسر از اختصاص۳۰۰ میلیارد ريال اعتبارات این شهرستان در سال جاری خبر داد. ...

به گزارش رصدرودسر امیر جانبازی ظهر امروز در جمع مدیران این شهرستان از افزایش ۵۱ درصدی اعتبارات رودسر در سال جاری خبر داد و اظهار کرد: این اعتبارات از محل تملک دارایی‌های سرمایه‌های استانی، ماده ۱۸۰ و سه درصد نفت و گاز بوده که در تمامی بخش‌های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و آموزشی هزینه می‌شود.

وی بابیان اینکه در سال گذشته حدود ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار به رودسر اختصاص‌یافته بود، افزود: امسال باتدبیر ویژه استاندار گیلان، پیگیری‌های مدیریت اجرایی شهرستان و همت مدیران شهرستانی این اعتبار به حدود ۳۰۰ میلیارد ریال رسیده که در مقایسه با سال گذشته ۵۱ درصد به‌طور متوسط رشد داشته است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر اظهار کرد: بدیهی است با اجرای پروژه‌های زیربنایی و در نظر گرفتن سهم دستگاه‌ها با افزایش خوب اعتبارات ان‌شاءالله شاهد رشد خوبی در شهرستان خواهیم بود.

وی با تاکید به مدیران دستگاه‌ها جهت تلاش برای جذب اعتبارات اختصاص‌یافته تصریح کرد: مصمم هستیم برنامه‌ریزی‌های این شهرستان به‌گونه‌ای باشد که خود را به متوسط استانی و در مواردی به متوسط کشوری برسانیم که خوشبختانه در چهار سال گذشته به رشد قابل‌ملاحظه‌ای دست‌یافتیم.

وی به میزان مطالبات دستگاه‌های اجرایی اشاره کرد و ادامه داد: تلاش شده پروژه‌هایی که در راستای اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی روستاهاست و همچنین کارهای اساسی و زیربنایی مدنظر قرار گیرد.

وی افزود: مدیران دستگاه‌ها باید با سازمان خود رفت‌وآمد لازم را داشته باشند و پیگیر امور برای دریافت موافقت‌نامه‌ها باشند.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست