• تاریخ: مرداد ۱۱, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25058

آغاز ساخت ۴۰ واحد مسکن مددجویی در رودسر

رئیس اداره کمیته امداد رودسر از آغاز ساخت ۴۰ واحد مسکن مددجویی در این شهرستان خبر داد. ...

عباس رضوی امروز در گفت‌وگو با رصدرودسر ساخت مسکن مددجویی را یکی از فعالیت‌های کمیته امداد امام (ره) دانست و اظهار کرد: ساخت ۴۰ واحد مسکن مددجویی در رودسر آغازشده است.

وی افزود: از این تعداد مسکن ۳۰ واحد از محل احداث کمک‌های بلاعوض شهرستان رودسر و ۱۰ واحد از احداث شهری بوده که پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال تحویل مددجویان شود.

رئیس کمیته امداد رودسر زیربنای این واحدها را ۴۰ تا ۵۰ مترمربع اعلام کرد و گفت: برای هر واحد ۱۸ میلیون تومان کمک‌های بلاعوض و پنج میلیون تومان هم از وام کارگشایی و آورده مددجو تأمین اعتبار می‌شود.

وی با اشاره به ساخت ۸۰ واحد مسکن مددجویی از مصوبه مقام معظم رهبری در رودسر تصریح کرد: تاکنون ۵۰ واحد تحویل مددجویان شده و حدود ۱۵ واحد دیگر در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

رضوی توانمندسازی و ایجاد اشتغال برای خانواده‌های تحت حمایت را از دیگر فعالیت‌های کمیته امداد خواند و افزود: در این راستا تاکنون از صندوق اشتغال یک میلیارد تومان اعتبار برای مددجویان شهرستان اختصاص‌یافته است.

وی از اختصاص بیش از ۳ میلیارد تومان اعتبارات بانکی به افراد تحت پوشش این نهاد خبر داد و گفت: با توجه به نام‌گذاری سال با عنوان اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید تلاش شده که تسهیلات در راستای تولید کشاورزی و دامداری باشد.

رئیس اداره کمیته امداد رودسر با اشاره به اینکه در سال گذشته به ۲۸۰ خانواده تحت حمایت بالغ‌بر چهار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت‌شده بود، تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود که امسال با توجه به ایجاد صندوق قرض‌الحسنه امداد و ولایت و تسهیلات بانکی در هر دو بحث ۱۰۰ درصد رشد داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: ۱۱ هزار و ۳۰۰ مددجو در قالب شش هزار و ۸۴۰ خانوار زیرپوشش کمیته امداد رودسر هستند.
انتهای پیام/

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست