• تاریخ: مرداد ۶, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25016

آمریکا قابل‌اعتماد نیست / نماز جمعه مهم ترین سنگر انقلاب اسلامی است

امام‌جمعه رودسر با اشاره به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران گفت: آمریکا به تعهدات خود در برجام عمل نکرده و با تحریم‌های جدید روح برجام را نقض و ثابت کرده که قابل‌اعتماد نیست. ...

به گزارش رصدرودسر حجت‌الاسلام تقی روحانی در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با اشاره به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران اظهار کرد: ایران در برجام به تعهدات خود عمل کرده اما آمریکا با تحریم‌های جدید روح برجام را نقض و ثابت کرده که قابل‌اعتماد نیست.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران مانند گذشته از مشکلات عبور خواهند کرد،  افزود: انشاءالله با تکیه به توان داخلی و در زیر پرچم ولایت و با روحیه انقلابی و وحدت ملت و مسئولان  این تحریم‌ها را پشت سر خواهیم گذاشت و به رشد اقتصادی و توسعه کشور دست می‌یابیم.

امام‌جمعه رودسر یکی از دغدغه‌های رهبر معظم را معیشت مردم خواند و تصریح کرد: امیدواریم دولت کابینه‌ای را انتخاب کند که کارآمد، متخصص، مؤمن، انقلابی، مقید و متعهد باشد تا در مقابل دشمنان نهراسد و از حقوق ملت دفاع کند و این خواسته مردم است.

وی با اشاره به اقامه نخستین نماز جمعه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به دستور امام (ره) به امامت مرحوم آیت‌الله طالقانی در دانشگاه تهران گفت: نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر و فرمانده قرارگاه امام‌جمعه آن شهر است.

روحانی از اقامه ۸۵۰ نماز جمعه در سراسر کشور خبر داد و افزود: نماز جمعه مهم‌ترین سنگر انقلاب اسلامی و پشتوانه نظام است.

وی نماز جمعه را میعادگاه وحدت، یکدلی، انسجام ملی، عزت و اقتدار میهن اسلامی خواند و تصریح کرد: نماز جمعه نمایشی از قدرت سیاسی و اجتماعی اسلام بوده که باید هر چه باشکوه‌تر برگزار شود.

امام‌جمعه رودسر نماز جمعه را در گسترش تقوا و روح دینی در مردم مؤثر دانست و افزود: این قدرت سیاسی و عبادی جهان اسلام دشمنان و منافقان را مأیوس کرده و وحشت را در دل آنان می‌افکند.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست