• تاریخ: مرداد ۵, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25013

تحریک نظامی آمریکا تهدیدی برای ایران مقتدر محسوب نمی شود/ اقتدار نظامی ایران در منطقه بالاتر از آمریکاست

نایب رئیس سابق مجلس بابیان اینکه تحریک نظامی آمریکا امروز تهدیدی برای ایران مقتدر محسوب نمی شود،گفت: اقتدار نظامی ایران اسلامی در منطقه بالاتر از آمریکا است. ...

به گزارش رصدرودسر حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی فرد عصر امروز در مراسم اربعین شهید حسن عشوری نخستین شهید مدافع امنیت کشور در گلزار مطهر شهدای امامزادگان ماچیان بخش کلاچای با اشاره به فرمایش  امام رضا (ع) که اگر تاریخ بشر را ورق برنیم هیچ ملتی را نمی‌یابیم که از حیات اجتماعی سیاسی بهره ببرد بدون اینکه نظام سیاسی بدون رهبری صالح و مدیریت مقتدر باشد، اظهار کرد: نظام سیاسی، رهبری و مدیریت نقش اساسی را در اقتدار حیات و هویت ملت‌ها ایفا می‌کنند.

وی افزود: سازمان سیا، موساد و سایر سازمان اطلاعاتی جاسوسی دنیا دست‌به‌دست هم دادند تا مذاهب اسلامی و ملت‌های اسلامی را رودرروی هم قرار دهند تا امنیت رژیم صهیونیستی در منطقه تأمین شود.

نائب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور برادران اهل شیعه و سنت در ایران اسلامی گفت: آحاد برادران اهل سنت و شیعه با بالاترین امنیت، دوستی و صمیمیت در کنار یکدیگر در حال زندگی هستند و این شد که امروز مردم رودسر باافتخار پذیرای مهمانان اهل سنت از استان سیستان و بلوچستان در مراسم شهید حین عشوری هستند.

وی بابیان اینکه در مجلس شورای اسلامی از همه مذاهب و ادیان نماینده برای مدیریت کشور داریم اظهار کرد: دلیل آرامش حاکم بر کشور مدیریت دیروز توسط امام (ره) و امروز خلف صالح او حضرت خامنه‌ای است و کشوری که با رهبری صالح مدیریت شود یکپارچگی بوده و اقتدار ملت را خواهیم دید.

ابوترابی شهدا و دستگاه‌های امنیتی ایران را نماد اقتدار کشور در منطقه و جهان خواند و گفت: امروز سرویس‌های اطلاعاتی اروپا دست نیاز به‌سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) که شهید حسن عشوری از خانواده آن‌هاست دراز کردند تا برای امنیت اروپا از تجارب ما استفاده کنند این ملت با نردبان دفاع مقدس، ارتش و سپاه پاسداران مقتدر،  نظام سیاسی مبتنی بر آموزه‌های دینی و اسلامی و رهبری صالح موجب عزت و افتخار ملت ایران می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امروز تحریک نظامی به‌عنوان استراتژی آمریکایی برای نظام سیاسی مقتدر ملت ایران تهدید تلقی نمی‌شود افزود: اقتدار دفاعی ایران در منطقه بالاتر از آمریکاست و به‌گونه‌ای است که خاورمیانه را فتح کرده و ایران به قدرت برتر منطقه تبدیل‌شده است.

ابوترابی استراتژی امروز آمریکا را فشارهای روانی و اقتصادی خواند و افزود: مسائل امنیتی، جاسوسی، رسانه‌ای، تبلیغاتی و تهاجم فرهنگی از دیگر راهبردهای آمریکاست که موجب اقتدار علمی،  مدیریتی، انسجام، وحدت و هماهنگی جریان‌های سیاسی در کشور شده است.

وی با اشاره به اینکه ما باید با وحدت و یکپارچگی این راه را تا دست‌یابی به قدرت اقتصادی منطقه ادامه دهیم، افزود: همه دستگاه‌ها و مسئولان به رهبری مقام معظم رهبری باروحیه با تسلط و انقلابی، جسور و پرقدرت در مقابل زیاده‌خواهی‌های ترامپ و دولت وقت آمریکا بایستیم تا خون شهدایی مانند شهید امنیت شهید عشوری و شهید ابراهیم پور شهید مدافع حرم و دیگر شهدای ما به هدر نرود.

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست