• تاریخ: مرداد ۴, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 25004

توسعه زیر ساخت های شهری از الویت های شهرداری شلمان است

شهردار شلمان با اشاره به اینکه از تمامی ظرفیت ها استفاده می کنیم تا شلمان به جایگاه اصلی خود برسد، گفت: توسعه زیرساخت های شهری از الویت های مجموعه مدیریت شهری شلمان است. ...

جعفر حسن زاده در گفت و گو با رصدرودسر، توسعه زیرساخت های شهری را از الویت های مجموعه شهری شلمان دانست و اظهار کرد: در هر شهری وجود زیرساخت ها ی اساسی شهر مانند معابر و خیابان های مناسب برای توزیع خدمات در تمام گستره شهری یکی از شاخص های لازم و اولیه برای توسعه و آبادانی آن شهر است .

شهردار شلمان با اشاره به عملیات تغییر ساخت المان میدان شهدای این شهر افزود: برای طراحی نماد ، گل کاری و موزائیک کاری میدان بالغ بر ۱۲۰ میلیون تومان از اعتبارات داخلی شهرداری پیش بینی شده است .

وی از روکش خیابان های شهرشلمان به مساحت ۲۰ هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و داخلی خبر داد و تصریح کرد: این خیابان ها شامل شهید بهشتی ، شهید نواب صفوی ، شهید انصاری و شیخ الاسلامی است .

حسن زاده گابیون بندی دیوار حفاظتی حاشیه شلمان رود را از طرح های در دست اجرا اعلام کرد و افزود: برای اجرای این پروژه که یک هزار و ۵۰۰ مترمکعب بوده بالغ بر ۲۵ میلیون تومان از اعتبارات داخلی و استانی هزینه می شود.

وی با اشاره به آسفالت خیابان چمن مصنوعی به سمت زمین فوتبال گفت: این پروژه به طول یک کیلومتر و اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی آماده افتتاح است.

شهردار شلمان از آسفالت ۹۵ درصد کوچه های خاکی این شهر خبر داد و افزود: امیدواریم تا هفته دولت امسال ۵ درصد باقی مانده کوچه های خاکی آسفالت گردد.

وی با اشاره به احداث ساختنمان جدید آنش نشانی شلمان تصریح کرد: این پروژه به مساحت ۳۰۰ مترمربع و با اعتبار اولیه ۲۵ میلیون تومان از اعتبارات سازمان شهرداری ها و شهرداری در سال ۹۶ آغاز شده و با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد پیش بینی می شود تا پایان امسال این پروژه به بهره برداری برسد.

حسن زاده با بیان اینکه ۷۰ درصد آبگرفتگی معابر شلمان رفع شده است ، افزود: رنگ آمیزی کل جداول سطح شهر به طول ۱۱ کیلومتر و با اعتبار ۴۰ میلیون تومان از منابع داخلی شهرداری انجام شده است.

وی توجه به برنامه های فرهنگی و ورزشی با هدف تزریق نشاط و شادابی به جامعه را از دیگر برنامه های شهرداری شلمان اعلام کرد.

شهردار شلمان گام برداشتن در مسیر خواسته ها و مطالبات شهروندان را ضروری خواند و گفت: از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های شهر و امکانات آن به نحو احسن استفاده نموده تا شلمان به را به جایگاه اصلی آن برسانیم .

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست