• تاریخ: تیر ۵, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 24830

حمله موشکی ایران هشداری برای حامیان تروریست‌ها است / نیروهای امنیتی کشور آماده دفاع از سرزمینمان هستند

امام‌جمعه چابکسر حمله موشکی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران به مقر تروریست‌ها در سوریه راهشداری برای حامیان تروریست‌ها خواند و گفت: نیروهای امنیتی کشور آماده دفاع از سرزمینمان هستند و هر توطئه ای را در نطفه خفه می کنند ...

به گزارش رصدرودسر، حجت‌الاسلام محمود کشاورز در خطبه‌های نماز عید فطر بخش چابکسر اظهار کرد: عید سعید فطر بزرگ‌ترین عید مسلمانان است.

وی پرداخت زکات فطریه را موجب قبولی اعمال انسان‌ها دانست و افزود:  عید فطر بسیار بافضیلت بوده و شکرانه یک ماه روزه‌داری انسان‌ها است و امید است کسب خوبی‌هایی که در ماه رمضان تمرین کردیم را فراموش نکنیم.

امام‌جمعه چابکسر با بیان اینکه نماز سیئات را از بین می‌برد و با وضو و طهارت بودن موجب برکت زندگی می‌شود افزود: زمان ظهور امام زمان (عج) عید بزرگ مسلمانان و عزت اسلام است.

وی با اشاره به حوادث اخیر تروریستی در تهران اظهار کرد: این اقدام کور هرچند باعث داغدار شدن خانواده شهدای این حادثه شد اما حس اتحاد و همدلی را در مردم کشورمان برانگیخت.

امام‌جمعه چابکسر با اشاره به اینکه نیروهای امنیتی با هوشیاری کامل برای امنیت کشور تلاش می‌کنند، افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) با همراهی نیروی انتظامی، سپاه پاسداران،  بسیج و ارتش آماده دفاع از سرزمینمان هستند و هر توطئه‌ای را در نطفه خفه می‌کنند.

وی حمله موشکی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران به مقر تروریست‌ها در سوریه اشاره کرد و گفت: این حمله به‌تلافی عملیات تروریستی اخیر تهران صورت گرفت و هشداری به حامیان تروریست‌هاست.

انتهای پیام/

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست