• تاریخ: تیر ۲, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 24787

رفتارهای خودسرانه در جهت منافع ملی نیست

این رفتارهای خودسرانه باعث می شود کسانی که در انجام وظایف خود کوتاهی می کنند پشت این گونه اتفاق ها پنهان شده و با مظلوم نمایی و حمله به نیروهای انقلابی فضای مطالبه گری را سرد و کم سازند. ...

به گزارش رصدرودسر، گویا باز امروز بعضی افراد خودسر و ناآگاه به شرایط امروز کشور با رفتاری بچگانه و احساسی علاوه بر ایجاد خوراک تبلیغاتی برای فرصت طلبان، باعث اتفاق بدی در روز قدس که نشانه وحدت جهان اسلام است رخ دهد و این رفتار را نمی توان با هیچ گونه توجیهی بر طرف ساخت.

توهین به رئیس جمهور با وجود هر گونه انتقاد آن هم به این روش بسیار نامناسب، علاوه بر خدشه دار کردن وحدت کشور که با توجه به شرایط بحرانی منطقه بیشتر از گذشته به آن نیازمندیم می تواند آثار نامطلوبی در فضای اجتماعی و سیاسی کشور ایجاد کند.

کسانی که با چاپ بنر در نماز جمعه هفته گذشته تهران به بهانه اجرای فرمان رهبری در حوزه فرهنگی و امروز با توهین به مقامات کشور را نمی توان افرادی دلسوز به منافع ملی خواند بلکه این افراد همان قدر که بعضی مسئولین با بی تفاوتی باعث افزایش مشکلات مردم می شود، آنها نیز سهیم هستند.

این رفتارهای خودسرانه باعث می شود کسانی که در انجام وظایف خود کوتاهی می کنند پشت این گونه اتفاق ها پنهان شده و با مظلوم نمایی و حمله به نیروهای انقلابی فضای مطالبه گری را سرد و کم سازند.

رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند اگر من از کسی انتقاد میکنم نباید افراد دیگر بر علیه او شعار داده و او را ضد ولایت و ….. بخوانند و رهبری از آنها می خواهند اگر انقلابی هستید این گونه رفتار نکنید. وقتی این چنین مقام معظم رهبری همه را در انجام رفتار های هیجانی نصیحت کرده چگونه کسانی با پرچم حمایت از انقلاب و ولایت رفتار ناآگاهانه می کنند.

اگر هم کسانی علت رفتار ناآگاهانه امروز را اظهار نظرهای عجیب رئیس جمهور در سخنرانی های اخیر و عدم رفتار محترمانه وی با منتقدان دولت بدانند به نظر می رسد این نوع برخورد نوعی گل به خودی محسوب می شود. انتقاد باید با روش مناسب و از طریق رسانه مطرح شود که بتوانند تاثیر گذاری مناسب در اقشار مخلف مردم داشته و از این رو دولتمردان را در جهت مورد نظر قرار دهد.

امروز همه افراد با هر گونه گرایش سیاسی باید گوش به فرمان رهبری در مسیر انقلاب گام برداند و برخورد با کسانی که با عملکرد خود وحدت کشور را از بین می برند بسیار الزامیست.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست