• تاریخ: تیر ۲, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 24783

آمریکا و اسرائیل راس ظالمان جهان هستند

امام‌جمعه کلاچای با اشاره به اینکه آمریکا و اسرائیل راس ظالمان جهان هستند، گفت: استکبار جهانی گروه های تکفیری و داعش را به جان مسلمانان انداخته و از آنها پشتیبانی می کند. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت‌الاسلام محمدحسن لطیفی در خطبه‌های امروز بخش کلاچای اظهار کرد: روز قدس روز اتحاد و عزت مسلمانان روزه‌دار جهان اسلام بوده که از مظلومیت فلسطین اشغالی در برابر رژیم غاصب صهیونیستی دفاع می‌کنند.

وی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی امروز افزود: مردم به اثبات رساندند که برای حمایت از مظلوم و مبارزه با ظالم و ستمگر ساکت نخواهند نشست.

امام‌جمعه کلاچای آمریکا و اسرائیل را رأس ظالمان جهان خواند و تصریح کرد: استکبار جهانی گروه‌های تکفیری و داعش را به جان مسلمانان انداخته است در عملیات تروریستی اخیر تهران ردپای پشتیبانی آمریکا، انگلیس و اسرائیل از این جنایت کاملاً محسوس بود.

لطیفی یگان موشکی سپاه را قوی‌ترین نیروی موشکی در منطقه خواند و افزود: حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر تروریست‌ها در سوریه کوچک‌ترین پاسخ به عملیات تروریستی اخیر در تهران است.

وی با اشاره به گرامیداشت فرارسیدن عید فطر اظهار کرد: عید فطر از اعیاد بزرگ مسلمانان بوده که پرداخت زکات فطره بر کسانی که توان مالی دارند واجب است وباید تلاش کینیم هرآنچه در ماه خداشناسی اندوخته و تمرین کردیم را از یاد نبریم.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست