• تاریخ: خرداد ۲۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 24687

نیروهای امنیتی و نظامی با اقتدار برای امنیت جامعه تلاش می کنند / شهید «عشوری» برای امنیت کشور به شهادت رسید

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه نیروهای امنیتی و نظامی شبانه روز و با اقتدار برای امنیت جامعه تلاش می کنند، گفت: شهید« عشوری» در راه امنیت و اقتدار کشور به شهادت رسید. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان رودسر اظهار داشت: نیروهای امنیتی و نظامی کشور به‌صورت شبانه روز و با اقتدار در حال برقراری امنیت در جامعه هستند و در این راه جان می‌دهند تا آرامش و امنیت در کشور حاکم شود.

وی افزود: از همه نیروهای امنیتی کشور اعم از وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران، نیروهای انتظامی و نظامی که جهت برقراری امنیت و کشف و دستگیری گروه‌های تروریستی به‌صورت شبانه روزی در تلاشند تشکر می‌کنیم.

خطیب جمعه شهرستان رودسر با اشاره به حادثه تروریستی در مرقد مطهر امام و مجلس گفت: پس از آن حادثه دشمنان این کشور در کوتاه ترین زمان ممکن قدرت نیروهای امنیتی کشور را دیدند که آخرین نمونه آن در چابهار بود.

وی با اشاره به درگیری نیروی‌های امنیتی در حادثه چابهار که به شهادت یکی از نیروهای امنیتی به نام شهید حسن عشوری که اهل و ساکن رودسر است ،افزود: شهید عشوری در راه امنیت و اقتدار این کشور به شهادت رسید.

روحانی با اشاره به اظهارات وزیر دفاع آل سعود مبنی بر اینکه باید جنگ را به داخل ایران کشاند و در این کشور ایجاد ناامنی کرد ،گفت: به سعودی‌ها می‌گوییم با آتش، بازی نکنید و مطمئن باشید آتش قهر ملت ایران دیر یا زود دامن شماها را خواهد گرفت.

وی افزود: بدانید که با ترور این چند نفر در کشور خللی در اراده آهنین ملت ایران وارد نمی شود و مطمئن باشید انتقام این خونها را خواهیم گرفت.

امام جمعه رودسر با اشاره به سالروز تشکیل جهاد سازندگی این نهاد را یادگار ارزشمند امام راحل خواند و گفت: امروز از جهاد کشاورزی که در واقع همان جهاد سازندگی سابق است کارنامه درخشانی مشاهده می کنیم ضمن اینکه در هشت سال دفاع مقدس نیز آنها سنگرسازان بی‌سنگر بودند.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست