• تاریخ: خرداد ۲۱, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 24660

حمایت از همه رشته های ورزشی را با جدیت دنبال می کنیم / تیم تکواندو تا پایان امسال حمایت همه جانبه خواهد شد

ریاست باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کلاچای با بیان اینکه حمایت از همه رشته های ورزشی را با جدیت دنبال می کنیم، گفت: تیم تکواندو منطقه تا پایان امسال حمایت همه جانبه خواهد شد. ...

حسین بائوج لاهوتی در گفت و گو با رصدرودسر ، با بیان این که باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کلاچای حمایت همه جانبه از همه رشته های ورزشی را با قوت و جدیت خاصی دنبال می کند نسبت به حمایت تیم تکواندو بانوان رده سنی خردسالان امسال در این باشگاه خبر داد.

وی با اشاره به حضور تیم تکواندو بانوان رده سنی خردسال کلاچای امسال در لیگ گیلان افزود : در این راستا باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری نسبت به حمایت مالی این تیم مبادرت کرده است ودر بدو تقبل مسئولیت ۱۵میلیون ریال به همین منظور اختصاص داده و در ادامه این حمایت ها فزونی خواهد یافت.

ریاست باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کلاچای با تاکید بر این مطلب که این باشگاه مختص به رشته ورزشی خاصی نیست بیان کرد : عنوان نام باشگاه فرهنگی ورزشی موید همین موضوع است که همه رشته های ورزشی را شامل می گردد و تلاش می کنیم هر ساله حمایت از یکی از رشته های ورزشی را دنبال کنیم تا از این طریق نشان دهیم که شهرداری فقط از یک رشته ورزشی خاص حمایت نمی کند .

به گفته لاهوتی، تا پایان سال جاری باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کلاچای از تیم تکواندو این منطقه حمایت همه جانبه خواهد داشت .

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست