• تاریخ: خرداد ۲۰, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 24649

آمریکا عامل اصلی حادثه تروریستی تهران است / ایران مقابله به مثل می کند

امام جمعه رودسر آمریکا را عامل اصلی برهم خوردن آرامش منطقه و حادثه تروریستی تهران دانست و گفت: آمریکا باید منتظر مقابله به مثل ایران باشد . ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام تقی روحانی، در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهرستان با دعوت نمازگزاران به تقوالی الهی و با بیان اینکه با روزه خواران برخورد خواهد شد ،اظهار کرد: امام خمینی (ره) نمادانقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه دشمن از امام راحل سیلی محکمی خورده است، افزود: در اوایل انقلاب دشمن برای ضربه زدن به ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران ترورهای بسیار انجام داد اما مردم به راه خود ادامه دادند.

امام جمعه رودسر با اشاره به حوادث تروریستی تهران تاکید کرد: ملت ایران به استقلال و سرافرازی خود ادامه می دهند.

وی با اشاره به سفر ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به عربستان که موجب برهم زدن آرامش منطقه شد اذعان کرد: آنها سپاه انقلاب اسلامی ایران را تحریم می کنند زیرا سپاه در مقابله با ظالم پیشتاز است و همه جهان بدانند، ملت ایران در کنار سپاه پاسداران، محکم و استوار ایستاده است.

روحانی با اشاره به اینکه آمریکا مستقیما از تروریست حمایت می کند، گفت: آمریکا باید منتظر مقابله به مثل ایران باشد و از دولتمردان می خواهیم که پاسخ عملی دهند.

وی فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مرقد امام را یک دستور العمل برای دولت دانست و افزود: بیانات رهبر معظم انقلاب را حزبی و جناحی تفسیر نکنید.

خطیب جمعه رودسر تاکید کرد: قدرت های زورگو باید بدانند ما پشتیبان ولایت فقیه بوده و با جان و دل به فرمایشات رهبرمان گوش فرا می دهیم.

وی با تاکید بر رعایت تقوای الهی اظهار کرد: توجه به فقرا، یتیمان و مساکین یکی از کارهای بافضیلت است که آیات فراوانی در این باره ذکر شده است.

روحانی با اشاره به اینکه دولتمردان باید به فکر فقرا و مساکین باشند، تصریح کرد: باید با استفاده از همه ظرفیت ها کمک کنیم تا آمار مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد کاهش یابد.

وی با تبریک میلاد با سعادت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی ( علیه السلام)  اذعان کرد: شب های قدر نزدیک است و باید از این فرصت برای توبه و استغفار به درگاه الهی بهره برد.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست