• تاریخ: می 31, 2017
  • شناسه خبر: 24554

اشک تمساح برای قهرمان گیلان

خبر درگذشت مرحوم روح ا.. قهرمانی ظهر دیروز در تمامی رسانه ها منتشر شد و دیگر چهره محبوب مدیریی استان گیلان که تمامی گیلانی ها به خوبی از او یاد می کنند در جمع ما حضور ندارد. ...

جنگ تا نعره کشید پنجره ها را بستند        به غنائم که رسیدیم به ما پیوستند

به گزارش رصدرودسر، خبر درگذشت مرحوم روح ا.. قهرمانی ظهر دیروز در تمامی رسانه ها منتشر شد و دیگر چهره محبوب مدیریی استان گیلان که تمامی گیلانی ها به خوبی از او یاد می کنند در جمع ما حضور ندارد.

یادداشتی در یکی از سایت های استان به یاد او منتشر شد که دارای ابهامات زیادی است که در این مطلب تلاش می کنیم به بعضی از موارد آن پاسخ دهیم.

مهندس قهرمانی در دولت نهم سکان استانداری گیلان را به دست گرفت و با عملکردی قابل دفاع مردم را به مدیریت استانداری گیلان در هنگام  وقوع حوادث طبیعی که با تجربه تلخ گذشته همراه بود امیدوار کرد.

مردم گیلان با برف‌های سنگین بیگانه نیستند برف سال ۸۳ در زمان استانداری مسعود سلطانی فر (وزیر فعلی وزرش و جوانان) هنوز در اذهان گیلانی‌ها یادآور ناکارآمدی و بی‌صداقتی است، چرا که او در اوج مشکلات قطع برق، گاز، آب، تلفن و بسته شدن راه‌ها و خرابی منازل، کارخانه‌ها، گلخانه‌ها و…، به عنوان استاندار در گیلان حضور نداشت.

از سوی دیگر قهرمانی پس از خدمت به هم استانی های خود به عنوان سفیر فوق‌العاده و تام‌الاختیار جمهوری اسلامی ایران به کشور کویت رفت و به دلیل حضور موثر در تحکیم روابط بین دو کشور مورد قدرانی مسئولین کویتی قرار گرفت.

او درخشان ترین روزهای خدمت خود را در دولت نهم و دهم سپری کرد پس چگونه می توان نتیجه گرفت او نتیجه تفکر و اندیشه دولت های دیگر است.

نویسنده یادداشت مورد نظر کار را از انتقاد کنترل شده خارج کرد و با رویکرد غیر اخلاقی و افراط طلبانه شروع  به فحاشی به دولت نهم و دهم می کند همان دولت هایی که با اعتماد به مهندس قهرمانی از ظرفیت بالای مدیریتی وی استفاده کردند.

اگر چه دوستان xxl اصولگرا بخشی از نحوه مدیریتی وی را نمی پسندیدند و او را مورد انتقاد های تندی قرار دادند ولی از هیچ کس پوشیده نیست او قهرمان مدیریت استانداری گیلان بوده و تاکنون هیچ مدیریتی نتوانسته به رکورد محبوبیت وی درافکار عمومی استان دست پیدا کند.

در موضوع انتخابات نیز اگر چه وی در ۲ حضور خود به عنوان کاندیدای مجلس شورای اسلامی نتوانست شورای نگهبان را برای تایید صلاحیت خود قانع کند ولی همیشه با احترام به قانون نظر شورای نگهبان را قبول کرده و با رفتاری منطقی و هم سو با منافع ملی همه مردم را برای حضور حداکثری در انتخابات تشویق کرد.

وی در انتخابات ریاست جمهوری نیز براساس شنیده ها از کاندیدای اصولگرایان حمایت کرد.

حال از باید از نویسنده یادداشت مورد نظر پرسید اگر تفکر قهرمانی را هم جهت با اصولگرایان نخوانیم پس چه می توانیم؟؟ اگر چه خودش هرگز اعتقادی به تقسیم بندی سیاسی نداشت و خدمت به مردم را اصلی ترین وظیفه مسئولین می دانست ولی با بدبینانه ترین نظر هم او را نمی توان افراط طلب و همسو با جناح نویسنده مورد نظر خواند.

نویسنده مورد نظر در ادامه یادداشت هرگز به این سوال پاسخ نداد چرا کسانی که قهرمانی را زاییده تفکر آنها خوانده در طول ۴ سال گذشته او را به پست مدیریتی در شان و سطح او منصوب نکردند؟؟!!!

پس بهتر است به جای فرافنکی و ریختن اشک تمساح فضا را برای حضور نیروی های متعهد به نظام اسلامی و آرمان های شهدا آماده کنیم تا هرگز افسوس حضور آنها را در سطوح مدیرتی نخوریم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست