• تاریخ: می 20, 2017
  • شناسه خبر: 24469

رئیسی مچکریم

پیروزی روحانی در انتخابات پیش رو را می توان از قبل، قابل پیش بینی خواند و اگر بخواهیم با نگاه سطحی حضور نمایندگان اصولگرا در انتخابات ریاست جمهوری را ارزیابی کنیم می توانست با هزینه کمتری این شکست همراه باشد ولی رئیسی با ...

به گزارش رصدرودسر خلق حماسه سیاسی ۴۱ میلیون نفری در انتخابات ریاست جمهوری تمامی معادلات دشمن را برهم زد و مردم ایران با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب با هر گونه سلایق سیاسی در انتخابات شرکت کردند و این را می توان گواهی بر عدم تقلب در برگزاری انتخابات و مشروعیت آن در نظر گرفت.

حضور اپوزیسیون خارج نشین که به صورت مداوم در شبکه های خارجی فریاد برگزاری غیر دمکراتیک انتخابات در کشورمان سر می دهند تا سیاسیون همیشه نالان داخلی در انتخابات می تواند به همه دنیا ثابت کند ایران ملتی مستقل و امروز مهد آزادی سیاسی و اجتماعی در جهان به شمار می آید.

پیروزی روحانی در انتخابات پیش رو را می توان از قبل، قابل پیش بینی خواند و اگر بخواهیم با نگاه سطحی حضور نمایندگان اصولگرا در انتخابات ریاست جمهوری را ارزیابی کنیم می توانست با هزینه کمتری این شکست همراه باشد ولی رئیسی با نگاهی رو به آینده این جناح سیاسی وارد انتخابات شد.

رئیسی با گذشت فراوان و قبول ریسک یالای ورود در این عرصه بی رحم سیاسی اصولگرایان سرگردان و بی برنامه در عرصه انتخابات ریاست جمهوری را رهبری کرد و با تمام آبروی خود در این انتخابات نامزد شد.

او می توانست با مدیریت در آستان قدس روزگار را سپری کرده و هر چند وقت با یک اظهار نظر توجه ها را به خود جلب کند ولی او با هزینه فراوان از سابقه خود در تمامی عرصه های مدیریتی، نگذاشت جناح اصولگرایی برای مدت ها در عرصه انتخابات ریاست جمهوری به فراموشی سپرده شود.

کسب آرای نزدیک به ۱۶ میلیونی آن هم فقط با یک ماه فعالیت انتخاباتی نشان می دهد او همچنان می تواند تاریخ ساز باشد و اصولگرایان نباید از این سرمایه خود به راحتی عبور کنند. در این انتخابات اگر قالیباف یک روز دیرتر انصراف می داد و دیدار خواننده زیر زمینی با رئیسی برگزار نمی شد و هیچ چهره نزدیک به رئیس دولت نهم و دهم در کنار وی حضور نداشتند می توانستیم شاهد فاصله کمتری در اعلام نتایج پایانی انتخابات باشیم.

حال از امروز باید اصولگرایان خود را آماده انتخابات آینده کنند و با قدرانی از همه با احترام فراوان بگوییم رئیسی مچکریم….

رئیسی در اخرین پیام انتخاباتی خود نیز همان گونه که از وی انتظار داشتیم عمل کرد، پیام تبریک برای روحانی و آرزوی پیروزی و سربلندی برای ملت ایران . این فرق نگاه یک فرد سیاسی که با قبول آرای مردم خود را آماده همکاری برای خدمت هرچه بیشتر به مردم می کند با سیاسیونی که شعار (ادب مرد به از دولت اوست) گوش فلک را کر کرده و با رفتاری بچه گانه در انتخابات سال ۸۸ کشور را با خسارات فراوانی روبه رو کردند.

حال پس از ۲۴ ساعت از اعلام نتایج انتخابات و برگزاری جشن های پیروزی ، دیگر دولت نه با خزانه خالی روبه روست نه می تواند دولت گذشته را مقصر عدم انجام وعده های انتخاباتی خود معرفی کند، همه چیز آماده رفع مشکلات مردم است.

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست