• تاریخ: اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 24400

گردهمایی بزرگ طرفداران روحانی در آستارا

رئیس ستاد مردمی روحانی در آستارا از برگزاری گردهمایی بزرگ طرفداران روحانی در این شهرستان خبر داد. ...

به گزارش رصدرودسر فرهاد آهنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آستارا انتخابات ریاست‌جمهوری را یکی از آزمون‌های سرنوشت‌ساز کشور برای دستیابی به قله‌های پیشرفت و توسعه روزافزون دانست و اظهار کرد: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را مأیوس می‌کند.

وی با بیان اینکه ستاد مردمی روحانی در ۳۰ روستای بخش مرکزی و لوندویل آستارا فعال شده است، افزود: هر کدام از مسؤولان ستادهای مذکور برای موفقیت رئیس‌جمهور فعلی دولت در دوازدهمین دوره از انتخابات تلاش می‌کنند.

رئیس ستاد مردمی روحانی در آستارا از گردهمایی بزرگ طرفداران روحانی طی هفته آینده در این شهرستان خبر داد و گفت: این گردهمایی عصر روز یکشنبه با سخنرانی غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی رئیس ستاد مردمی روحانی در گیلان و چهره‌های سیاسی اصلاح‌طلب، اعتدالی و اصولگرایان معتدل در ستاد مرکزی برگزار می‌شود.

آهنی با اشاره به اینکه ستاد انتخاباتی و ستاد مردمی روحانی هر دو در راستای موفقیت روحانی در انتخابات به موازات یکدیگر حرکت می‌کنند، خاطرنشان کرد: از هواداران انتظار می‌رود برای موفقیت دولت روحانی در دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری با شور و شوق در صحنه حضور داشته باشند.

وی با بیان اینکه آستارا در انتخابات دوره قبل با ۳۸ هزار و ۴۰۴ رأی به لحاظ آماری جزو شهرستان‌های گیلان با برخورداری از بیشترین آمار بود، یادآور شد: اعتماد به نیروهای جوان در رأس ستاد مردمی روحانی مسیر موفقیت دولت روحانی در دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری را هموار می‌کند.

رئیس ستاد مردمی روحانی در آستارا آدرس ستاد مرکزی روحانی را در خیابان حکیم نظامی روبروی کوچه حبیب این شهر عنوان کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست