• تاریخ: اردیبهشت ۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 24273

در دفاع مقدس با قدرت ایمان مقابل دشمن ایستادیم

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: در دوران هشت سال دفاع مقدس رزمندگان اسلام با قدرت ایمان در مقابل دشمن ایستادند و پیروز شدند. ...

به گزارش رصدرودسر، سردار خسرو عروج عصر امروز در مراسم چهارمین سالگرد شهادت امیررضا علیزاده مدافع حرم در مسجد گلزار شهدای این شهر اظهار کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس  رزمندگان اسلام با کسب اجازه از امام راحل به میدان رفتند و در مقابل دشمن ایستادگی کردند و به پیروزی رسیدند.

وی افزود:طبق اسناد دوران دفاع مقدس ریشه مبارزات ما مذهبی و اعتقادی بوده و رزمندگان ما با تجهیزات ناقص و گاهی بدون تجهیزات در مقابل دشمن ایستادگی کردند.

مشاور فرمانده کل سپاه اصل زندگی شهدا را بر مبنای مذهب دانست و تصریح کرد: رزمندگان ما خدا را می‌دیدند و با حکم خدا وارد میدان مبارزه شدند و باید تلاش کنیم تجلیات باطنی ما در ظاهر بروز کند و دلیل اینکه در مجالس شهدا جمعیت زیادی حاضر می‌شوند، وحدت الهی بوده و کسی بدون اختیار در هیچ مکتبی چنین جمع نمی‌شود و رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس این تجلی را به اثبات رساندند.

وی با تصریح بر اینکه تلاش دشمن این است که قدرت درونی را از مردم ما بگیرد و انسان‌های بدلی را به جای اصلی بگذارد، بیان کرد: ملت ما همواره از قدرت ایمان برخوردار بوده‌اند و با این ایمان در مقابل دشمن ایستاده‌اند.

عروج مصالح ساخت انقلاب اسلامی را از معرفت عنوان کرد و گفت: اگر نسبت به مصالح این انقلاب معرفت نداشته باشیم مانند سردمداران دنیای غربی می‌شویم و توجه به مصالح دینی امری ضروری بوده و طبق فرمایش امام راحل باید با نمازهای شب و سجده‌های طولانی مسایل و مشکلات را برطرف کنیم.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست